فرمانده سپاه حاجی آباد گفت: بسیج قدرت بازدارنده تهاجم دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران است، ‌وجود بسیج مانع تهاجم نظامی دشمن به ایران شده است. به گزارش پیارم ، سرهنگ دوم پاسدار اباذر سالاری  فرمانده سپاه حاجی آباد در جمع بسیجیان حاضر در رزمایش گردان های بیت المقدس در حاجی آباد اظهار کرد: رزمایش گردانهای  ...

فرمانده سپاه حاجی آباد گفت: بسیج قدرت بازدارنده تهاجم دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران است، وجود بسیج مانع تهاجم نظامی دشمن به ایران شده است.


به گزارش پیارم ، سرهنگ دوم پاسدار اباذر سالاری  فرمانده سپاه حاجی آباد در جمع بسیجیان حاضر در رزمایش گردان های بیت المقدس در حاجی آباد اظهار کرد: رزمایش گردانهای  بیت المقدس در حاجی آباد همزمان با سراسر استان در منطقه گلزار  آغاز و فردا به پایان می رسد.

سالاری این برنامه فرصتی است مناسب جهت کسب معنویت و پیوند با آرمانهای شهدا، چرا که این برنامه ها تداعی کننده حال و هوای رزمندگان اسلام در جبهه های نبرد حق علیه باطل است و باید از فرصت به دست آمده نهایت استفاده را برد .

اباذر سالاری  با بیان اینکه هدف از اجرای این رزمایش، حفظ توان و آمادگی رزمی بسیجیان است گفت: رعایت نظم و انظباط و همکاری و همیاری در اجرای رزمایش از مهمترین اصولی است که در موفقیت و پیشبرد اهداف رزمایش نقش اساسی دارد.

وی یادآور شد: آنچه که امروز موجب استحکام و قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده حضور نیروهای بسیجی و نیروهای مسلح در حفظ دستاوردهای شکوهمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

سالاری افزود: برگزاری رزمایش بسیجیان در کشور به منظور تاثیر قدرت در استحکام حکومت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به منظور آمادگی توان رزمی است.

وی گفت: نقش آفرینی و حماسه سازی های سرنوشت ساز بسیجیان ضامن استمرار انقلاب اسلامی و عامل شکست توطئه ها و سناریوهای نظام سلطه است.

وی  افزود: بسیج نمادی ارزشمند از ظرفیت انقلابی مردم ایران برای ایستادگی در برابر قدرت های شرق و غرب و مزدوران آنها بوده است.

وی بیان داشت : بسیج در تمام شرایط و با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای در دفاع از کیان و آرمان های نظام جمهوری اسلامی با جان و دل در خدمت انقلاب است.

سرهنگ سالاری خاطرنشان کرد: ما بسیجیان و آحاد جامعه آماده و جان برکف راه سالار شهیدان و شهدای نظام اسلامی را ادامه می دهیم و امیدواریم که سرباز خوبی برای امام زمان(عج) باشیم.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10988

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.