پراید ترشی شد!   پراید ترشی شد   مراسم قرعه‌کشی جوایز جشنواره زمستانه پاساژ سعیدیه  همدان روز گذشته و با استقبال بسیاری از مردم همدان برگزار شد.با توجه به برودت هوا مردم انتظار داشتند فضای مناسبی برای افراد حاضر تدارک دیده شود، اما متأسفانه درب ورودی پاساژ با ازدحام جمعیت مواجه بود و بسیاری از ...

پراید ترشی شد!

 پراید , شیشه ترشی

 

پراید ترشی شد

 


مراسم قرعه‌کشی جوایز جشنواره زمستانه پاساژ سعیدیه 

همدان

روز گذشته و با استقبال بسیاری از مردم

همدان

برگزار شد.

با توجه به برودت هوا مردم انتظار داشتند فضای مناسبی برای افراد حاضر تدارک دیده شود، اما متأسفانه درب ورودی پاساژ با ازدحام جمعیت مواجه بود و بسیاری از شهروندان پشت درهای پاساژ و زیر برف ایستاده بودند.

این در حالی بود که کسانی هم که داخل پاساژ بودند، همه سرپا و از نبود مکانی برای نشستن و ضعیف بودن صدای بلندگو شکایت داشتند، جایزه خودروی پراید هم بر روی داربست زیر برف خودنمایی می‌کرد.

جمعیت زیادی برای قرعه‌کشی هدایایی که در طول ماه گذشته به معرض نمایش درآمده بود، جمع شدند، اما در نهایت تعجب با جوایزی مثل ترشی و مربا مواجه شدند و با تعجب از هم سئوال می‌کردند مگر جایزه این پاساژ خودرو نبود؟

یکی از شهروندان که از راه دوری آمده بود،  گفت: ما برای قرعه‌کشی ماشین آمدیم نه ترشی و شهروند دیگری نیز با شکایت از ازدحام دم در پاساژ گفت: ورودی بسیار باریک پاساژ باعث می‌شود رفت و آمد به صورت مختلط باشد، انگار نه انگار محرم و نامحرمی هست، واقعاً چند شیشه ترشی ارزش ندارد ایمان انسان از بین برود.

یک خانم هم با گله‌مندی از گرفته شدن وقتش گفت: افرادی که از این پاساژ خرید کردند، حداقل به میزان ۲۰ هزار تومان خرید داشته‌اند آن وقت جوایز قرعه‌کشی چند شیشه ترشی است.

یک خانم و آقا که با فرزند کوچکشان در این مراسم حضور یافته بودند نیز گفتند: ما فکر می‌کردیم قرعه‌کشی این پاساژ مثل شهرهای دیگر است، اما مسئولان پاساژ حتی صندلی برای نشستن در نظر نگرفته بودند و در این سرما با بچه کوچک سرپا ایستاده‌ایم.

در حاشیه این مراسم می‌توان به پخش آهنگ‌های غیر مجاز از خواننده‌های کذا هم اشاره کرد که مجری برنامه از مردم دعوت می‌کرد، فضا را با تکرار این آهنگ‌ها شادتر کنند!

مردم 

همدان

که با بی‌احترامی از سوی مسئولیت پاساژ در ارتباط با برنامه‌ریزی غیر اصولی و تعویض هدایا مواجه شده بودند، به آرامی پاساژ را ترک کردند و بعد از دو ساعت تنها عده کمی در پاساژ باقی ماندند.

به نظر می‌رسد برگزاری این برنامه‌ها و اهدای جوایز می‌تواند وجه توریستی شهر را جذاب‌تر و سود اقتصادی یک پاساژ را بالا ببرد، اما بی‌احترامی به مردمی که حتی در برودت هوا برای شرکت در قرعه‌کشی می‌آیند، قطعاً نتیجه عکس خواهد داشت و 

اعتماد

مردم سلب خواهد شد.

دست‌اندرکاران برگزاری این جشنواره، اهدای جوایز وعده داده شده مانند خودروی پراید و قرعه‌کشی آن را به زمان دیگری، یعنی اواخر فروردین سال آتی موکول کردند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10951

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.