همایش ۲ روزه سرگروه ها و مربیان شجره طیبه صالحین بسیج با حضور ۱۲۰ نفر از بسیجیان شهرستان بندرعباس در حسینه عاشقان ثارالله بندرعباس برگزار شد. به گزارش پیارم به نقل از  پایگاه خبری هرمز، در این همایش که با برنامه های بصیرتی، اخلاقی و جلسات و کارگروه های هم اندیشی همراه بود،سرگروه های پایگاه های ...

همایش ۲ روزه سرگروه ها و مربیان شجره طیبه صالحین بسیج با حضور ۱۲۰ نفر از بسیجیان شهرستان بندرعباس در حسینه عاشقان ثارالله بندرعباس برگزار شد.

صالحین 300x184 همایش سرگروه ها و مربیان طرح شجره طیبه صالحین بسیج در بندرعباس برگزار شد

به گزارش پیارم به نقل از  پایگاه خبری هرمز، در این همایش که با برنامه های بصیرتی، اخلاقی و جلسات و کارگروه های هم اندیشی همراه بود،سرگروه های پایگاه های ۶ حوزه مقاومت بسیج ناحیه بندرعباس، با تشکیل ۶ حلقه متشکل از سرگروه ها و مربی پایگاه های مقاومت بسیج شهری و روستایی حضور داشتند.

حجت الاسلام مجتبی دهقان، معاون تعلیم و تربیت سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز در این خصوص عنوان کرد: جایگاه و ارزش یک سرگروه و یا مربی طرح شجره طیبه صالحین روز به روز در سازمان بسیج مستضعفین در حال افزایش است و این خود وظیفه سرگروه که ایثار علی المطلوب است را دو چندان می کند.

دهقان هدف از این همایش را رشد و ارتقاء سطح کیفی شجره طیبه صالحین در بسیج، مبادله افکار مختلف حوزه ها با همدیگر در رابطه با این طرح و نزدیک شدن سرگروه ها با مربیان حوزه ها عنوان کرد.

در پایان این همایش نیز از هر حلقه شجره طیبه صالحین، یک نفر به عنوان سخنگو نتیجه مباحث حلقه را به حضار ارائه و به رسم یادبود از حلقه صالحین برتر تقدیر بعمل آمد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10884

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.