نماینده دائمی سوریه در سازمان ملل اعلام کرد که هیأت دولت سوریه با پیش‌نویس ارائه شده از سوی ابراهیمی برای مذاکرات صلح سوریه در ژنو موافقت کرده است.     به گزارش پیارم به نقل از شبکه خبری «اسکای نیوز»، «بشار جعفری» نماینده دائمی سوریه در سازمان ملل اعلام کرد که هیأت دولت سوریه بدون هیچ پیش شرطی ...

نماینده دائمی سوریه در سازمان ملل اعلام کرد که هیأت دولت سوریه با پیش‌نویس ارائه شده از سوی ابراهیمی برای مذاکرات صلح سوریه در ژنو موافقت کرده است.

خبرگزاری فارس: جعفری: با پیش‌نویس ابراهیمی درباره مذاکرات صلح موافقیم/ حضور بدون پیش‌شرط در دور سوم

 

 

به گزارش پیارم به نقل از شبکه خبری «اسکای نیوز»، «بشار جعفری» نماینده دائمی سوریه در سازمان ملل اعلام کرد که هیأت دولت سوریه بدون هیچ پیش شرطی در دور سوم مذاکرات ژنو۲ حضور پیدا خواهد کرد.

جعفری تأکید کرد که دولت سوریه پیش نویس «اخضر ابراهیمی» فرستاده ویژه سازمان ملل در پرونده سوریه برای تعیین روند مذاکرات صلح را پذیرفته است.

وی افزود: هیچ اعتراضی به بندهای این پیش‌نویس نداریم اما نمی‌خواهیم که درباره  هیچ کدام از بندها پیش از دیگری مذاکره کنیم.

جعفری با اشاره به پافشاری معارضان بر مذاکره بر بند تشکیل هیأت انتقالی قدرت گفت: معارضان می‌خواهند به صورت صوری بر بند مبارزه با تروریسم مذاکره کنند.

وی تأکید کرد که اولویت دولت سوریه مبارزه با تروریسم است و معارضان و حامیانشان حسن نیت نشان نمی‌دهند.

پیش از این ابراهیمی تأکید کرده بود که بر اساس پیش‌نویسی که برای مذاکرات ارائه کرده باید در دو روز اول مذاکرات مسأله توقف خشونت و مبارزه با تروریسم بررسی شود که معارضان با این مسأله مخالفت کرده‌‌اند.

دور دوم مذاکرات صلح سوریه در قالب مذاکرات ژنو۲ امروز در سوئیس بدون تعیین زمان دقیق دور بعدی مذاکرات به پایان رسید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10876

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.