رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان حاجی آباد از افتتاح نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا بیش از ۱۶۰ غرفه بمدت ۱۰ روز در حاجی آباد خبر داد. رامین آشوری در حاشیه افتتاح نمایشگاه بهاره در گفتگو با خبرنگار پیارم گفت: نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا در حاجی آباد به مدت ۱۰ روز دایر است ...

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان حاجی آباد از افتتاح نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا بیش از ۱۶۰ غرفه بمدت ۱۰ روز در حاجی آباد خبر داد.

رامین آشوری در حاشیه افتتاح نمایشگاه بهاره در گفتگو با خبرنگار پیارم گفت: نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا در حاجی آباد به مدت ۱۰ روز دایر است و محصولات عرضه شده با ۱۰ تا ۲۰ درصد تخفیف عرضه می شود.

رامین آشوری اظهار داشت: تعداد غرفه های شرکت کننده در این نمایشگاه ۱۶۵ غرفه می باشد که از لحاظ کمیت نسبت به سال گذشته ۶۰ درصدی افزایش  داشته است.

وی ادامه داد: غرفه های شرکت کننده در نمایشگاه اکثر از واحدهای تولیدی سایر استانها و استان هرمزگان و بدون  واسطه کالاهای خویش به مدت ۱۰ روز عرضه می نمایند، که شامل اقلامی مانند کیف، کفش، مواد غذایی، آجیل و خشکبار، شیرینی و شکلات، پوشاک، مواد بهداشتی ، مواد لبنی و سوغات و هدایای سایر استانها می باشد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت حاجی آباد بیان داشت:این نمایشگاه در راستای تنظیم بازار داخلی، تعدیل قیمت کالاهای ضررف کنندگان و تولید کنندگان ویژه ایام پایان سال در شهرستان حاجی آباد برگزار گردید.

آشوری هدف ازبرگزاری نمایشگاه کمک به تنظیم بازار، تقویت جریان  عرضه کالاها و خدمات مصرفی در ایام پایان سال می باشد.

وی در ادامه تصریح کرد: عرضه مستقیم کالا توسط تولید کنندگان و توزیع کنندگان در فضای رقابتی به منظور افزایش قدرت و خرید مصرف کنندگان و حمایت از تولیدکنندگان و ایجاد امکان دسترسی بیشتر شهروندان به کالاهای مورد نیاز با قیمت مناسب می باشد.

وی در پایان گفت: از تمامی بازدید کنندگان محترم تقاضا می شود در صورت مشاهده هر گونه تخلف و گرانفروشی به غرفه بازرسی و نظارت مراجعه نمایند.

 

نمایشگاه بهاره در شهرستان حاجی آباد واقع در محل دائمی نامایشگاه در محل پارک عمران شهرستان  بمدت ۱۰ روز همه روزه در ۲ نوبت صبح و عصر دایر است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10803

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.