مدیرکل شیلات هرمزگان از راه‌اندازی فاز نخست سیستم ویدئو کنفرانس آنلاین در بین ادارات شیلات و بنادر صیادی این استان همزمان با دهه مبارک فجر خبر داد.     به گزارش پیارم حاجی آباد  به نقل از روابط عمومی شیلات هرمزگان، سید پرویز محبی با بیان اینکه فاز نخست این طرح شامل شهرستان‌های میناب و جاسک است، گفت: امید ...

مدیرکل شیلات هرمزگان از راه‌اندازی فاز نخست سیستم ویدئو کنفرانس آنلاین در بین ادارات شیلات و بنادر صیادی این استان همزمان با دهه مبارک فجر خبر داد.

خبرگزاری فارس: راه‌اندازی ویدئو کنفرانس در ادارات و بنادر شیلات هرمزگان

 

 

به گزارش پیارم حاجی آباد  به نقل از روابط عمومی شیلات هرمزگان، سید پرویز محبی با بیان اینکه فاز نخست این طرح شامل شهرستان‌های میناب و جاسک است، گفت: امید است در آینده‌ای نزدیک در صورت تامین اعتبار، فازهای بعدی طرح در استان به مرحله اجرا در آید.

وی افزود: در صورت تامین اعتبار با راه‌اندازی این سیستم مدیریت بنادر و همین‌طور برگزاری جلسات بین شهرستان‌ها تسهیل می‌شود.

مدیرکل شیلات هرمزگان ادامه داد: سیستم ویدئو کنفرانس علاوه بر کاهش هزینه‌های رفت و آمدی  و ارتباطات می‌تواند در القای دغدغه و مشکلات مناطق دور دست به مدیران مرکز استان نیز مفید باشد.

محبی خاطرنشان کرد: راه‌اندازی سامانه ویدئو کنفرانس اداره کل شیلات هرمزگان زمینه‌ساز مشارکت بیشتر در تصمیم‌گیری‌ها و انتقال سریع مطالب و نظرات مدیران شهرستان به مدیران ارشد استان است.

مدیرکل شیلات هرمزگان گفت: با بهره‌گیری از سامانه ویدئو کنفرانس می‌توان در آن واحد، نظرات تمام مدیران شهرستانی را در تصمیمات لحاظ کرد که یقیناً علاوه بر اخذ تصمیمات کاربردی‌تر، همراهی و ضمانت اجرای بیشتری را در سطح امور شیلاتی استان‌ به وجود می‌آورد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10752

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.