اولین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان حاجی آباد به ریاست فرماندار  و با حضور اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزارشد. به گزارش پیارم، فرماندار شهرستان حاجی آباد  با اشاره به تشکیل ستاد شهرستان‌  اظهار داشت: تمام نهادها و ادارات عضو ستاد دائمی تسهیلات سفرهای نوروزی در ارائه خدمات به مسافران نوروز ۹۳ با یکدیگر همسو ...

اولین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان حاجی آباد به ریاست فرماندار  و با حضور اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزارشد.

به گزارش پیارم، فرماندار شهرستان حاجی آباد  با اشاره به تشکیل ستاد شهرستان‌  اظهار داشت: تمام نهادها و ادارات عضو ستاد دائمی تسهیلات سفرهای نوروزی در ارائه خدمات به مسافران نوروز ۹۳ با یکدیگر همسو و در تعامل کامل هستند.

فرماندار حاجی آباد  با بیان این مطلب که شهرستان حاجی آباد  دارای جاذبه‌های فراوان گردشگری است ، اظهار داشت : این شهرستان می‌تواند زمینه جذب شمار بسیاری از گردشگران را فراهم کند و در صورت شناساندن درست آن‌ها می‌توان صنعت گردشگری را در شهرستان رونق داد.

پور اشرف یادآور شد: ماموران پلیس‌راه نیز باید برای ایمن‌کردن محورهای ارتباطی با اعمال قانون برای رانندگان متخلف ، نقش مهمی در کاهش تصافات جاده‌ای و آرامش مردم ایفا می کنند و در طرح گردشگری نوروزی که همه مجموعه‌ها دست به دست هم خواهند داد تا اسباب یک سفر ایمن را فراهم آورند.

او افزود : پلیس نیز با فعالیت‌های خود امنیت را برقرار کرده و با استقرار در جاده‌ها و محورهای مختلف سعی خواهد کرد رضایت مردم را فراهم آورد.

فرماندار در ارتباط با نقش اداره صنعت معدن و تجارت و مجمع امور صنفی و سایر ادارات در امر تسهیلات سفر شهرستان تصریح کرد : همچنین نظارت بر نحوه توزیع و قیمت‌گذاری کالاها در فروشگاه‌های مواد خوراکی و پوشاک، و مدارس شهرستان و خانه معلم برای مسافران، آماده‌باش دستگاه‌ها برای امدادرسانی جاده‌ای ، فعال شدن گروه‌های تاتر خیابانی محلی برای جذب گردشگر، توزیع بروشورهای اطلاع‌رسانی از مکان‌های فرهنگی ، تاریخی و گردشگری و نصب پلاکارد توسط دهیاران در سطح شهرستان برای مشخص کردن مکان‌های دیدنی روستایی و تنظیم مراکز خرید در طول تعطیلات نوروزی ، سرویس دهی پایانه حمل و نقل مسافری ، از مهمترین برنامه‌ها و وظایف اعضای این ستاد است.

فرماندار حاجی آباد  ضمن تاکید بر تشکیل ستاد فرعی تسهیلات سفر در بخش های چهار گانه شهرستان با همکاری شهرداران شهرهای تابعه بخش ها و دهیاری های در مسیرهای مناطق گردشگری شهرستان در جلسه ستاد تسهیلات سفر با بیان این مطلب افزود : افزایش مدت زمان ماندگاری مسافران نوروزی و بازدید از جاذبه‌های طبیعی شهرستان حاجی آباد  از جمله  امامزاده ها  آبشار تزرج ، بخوان  و تیدر فارغان…….و  سایر مناظر شهرستان با همکاری و هماهنگی بین بخشی دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد تسهیلات میسر خواهد شد.

فرماندار اظهار داشت: احکام و وظایف شهرستانی دستگاههای اجرایی صادر شده و شایسته است هر کدام از ادارات علی الخصوص شهرداران از پانزده اسفندماه نسبت به معرفی حداکثری توانمندی‌های شهرستان از طریق پخش بروشور و سایر موارد اطلاع رسانی ، جاذبه‌های تاریخی و طبیعی اقدام کنند.

گفتنی است در ادامه این جلسه اعضای ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان حاجی آباد  به بیان دیدگاه‌های خود در راستای برگزاری هرچه مطلوب‌تر برنامه‌های نوروز ۹۳ پرداختند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10727

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.