رئیس اداره آموزش اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از برگزاری دوره آموزشی “آشنایی با زبان تخصصی دریایی” برای نخستین بار در سطح بنادر این استان خبر داد.   به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از پایگاه خبری هرمز، سید مسلم کشفی، اظهار کرد: دوره آموزشی آشنایی با زبان تخصصی دریایی در گرایش کنترل و ...

رئیس اداره آموزش اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از برگزاری دوره آموزشی “آشنایی با زبان تخصصی دریایی” برای نخستین بار در سطح بنادر این استان خبر داد.

 

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از پایگاه خبری هرمز، سید مسلم کشفی، اظهار کرد: دوره آموزشی آشنایی با زبان تخصصی دریایی در گرایش کنترل و ترافیک دریایی طی دو روز در مرکز آموزش مجتمع بندری شهید رجایی برگزار شد.

 

وی هدف از برگزاری این دوره آموزشی را آشنایی هر چه بیش تر کارکنان واجد شرایط با دانش زبان تخصصی دریایی و به روز رسانی اطلاعات فعالان این حوزه در مورد ارتباطات دریایی عنوان کرد.

 

رئیس اداره آموزش اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، افزایش توان ارتباطی کارکنان، ارتقاء کمی و کیفی نحوه صحیح ارتباطات رادیویی و همچنین شناخت واژه ها و اصطلاحات تخصصی در مخابرات دریایی را از دیگر اهداف برگزاری این دوره آموزشی برشمرد.

 

به گفته کشفی؛ این دوره آموزشی با حضور بیش از ۴۰ نفر از کارکنان فعال مراکز کنترل و ترافیک دریایی(VTS) و تجسس و نجات دریایی (MRCC) این اداره کل توسط کاپیتان شاهرخ خدایاری برگزار گردید

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10713

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.