نمایندگان مجلس با ۱۰۷ رای موافق، مصوبه کمیسیون تلفیق درباره بیمه درمان تکمیلی بازنشستگان کشوری و لشکری را حذف کردند.     به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزار فارس، نمایندگان مجلس در نشست علنی عصر امروز خانه ملت و در ادامه بررسی بودجه ۹۳، بند «د» تبصره ۱۵ این لایحه ...

نمایندگان مجلس با ۱۰۷ رای موافق، مصوبه کمیسیون تلفیق درباره بیمه درمان تکمیلی بازنشستگان کشوری و لشکری را حذف کردند.

خبرگزاری فارس: مصوبه تلفیق درباره بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری و لشکری حذف شد

 

 

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزار فارس، نمایندگان مجلس در نشست علنی عصر امروز خانه ملت و در ادامه بررسی بودجه ۹۳، بند «د» تبصره ۱۵ این لایحه را پس از بحث و بررسی با پیشنهاد مسعود پزشکیان، نماینده تبریز حذف کردند.

نمایندگان با ۱۰۷ رای موافق، ۳۸ رای مخالف و ۱۶ رای ممتنع از ۲۰۸ نماینده حاضر در جلسه، با پیشنهاد حذف این بند از تبصره ۱۵ موافقت کردند.

در بند «د» تبصره ۱۵ آمده بود: صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح، مکلفند به منظور اجرای بیمه درمان تکمیلی بازنشستگان کشوری و لشکری و عائله درجه یک تحت پوشش آنها، اقدامات لازم را انجام دهند. آئین‌نامه اجرایی این بند به پیشنهاد وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، تهیه و تأیید معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور به تصویب هیأت وزیران می‌رسد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10695

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.