در سومین روز از دهه فجر  سه طرح کشاورزی در شهرستان حاجی آباد به بهره برداری رسید به گزارش خبرنگار پیارم، در سومین روز از دهه فجر سه طرح کشاورزی شامل سردخانه ۲هزار تنی ، استخر ذخیره آب و مرغداری گوشتی با حضور مسئولین استانی و شهرستان  افتتاح و به بهره برداری رسید . مدیر ...

در سومین روز از دهه فجر  سه طرح کشاورزی در شهرستان حاجی آباد به بهره برداری رسید

به گزارش خبرنگار پیارم، در سومین روز از دهه فجر سه طرح کشاورزی شامل سردخانه ۲هزار تنی ، استخر ذخیره آب و مرغداری گوشتی با حضور مسئولین استانی و شهرستان  افتتاح و به بهره برداری رسید .

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان حاجی آباد در خصوص این طرحها اظهار داشت : طرح سردخانه بالای صفر محصولات کشاورزی این شهرستان در با ظرفیت ۲هزار تن و در ناحیه صنعتی این شهرستان با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید .

محمد علی علیپور افزود: این واحد صنعتی برای ۱۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد نموده است و در جهت نگهداری محصولات کشاورزی منطقه و حفظ کیفیت محصول جهت عرضه به بازار بسیار تاثیر گذار است . وی همچنین از افتتاح یک واحد مرغداری ۲۰هزار قطعه ای در هاشم آباد این شهرستان خبر داد و اعتبار آن را ۵میلیارد ریال عنوان کرد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان حاجی آباد یادآور شد پروژه استخر ذخیره آب کشاورزی نیز در منطقه جغان  با اعتبار  یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید که این طرح موجب بهره مندی ۸۶ خانوار روستایی خواهد گردید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10677

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.