به مناسبت دهه فجر نمایشگاه دهه فجر با موضوع فجرآفرینان بسیج در محل تعاونی روستایی شهرستان حاجی آباد افتتاح شد. به گزارش پیارم،نمایشگاه عکس و پوستر “فجرآفرینان بسیج” با حضور فرماندار و فرمانده سپاه و اعضاء شورای تامین به مناسبت ایام دهه فجر و به همت بسیج اقشار صبح امروز افتتاح شد. فرمانده ناحیه مقاومت ...

به مناسبت دهه فجر نمایشگاه دهه فجر با موضوع فجرآفرینان بسیج در محل تعاونی روستایی شهرستان حاجی آباد افتتاح شد.


به گزارش پیارم،نمایشگاه عکس و پوستر “فجرآفرینان بسیج” با حضور فرماندار و فرمانده سپاه و اعضاء شورای تامین به مناسبت ایام دهه فجر و به همت بسیج اقشار صبح امروز افتتاح شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حاجی آباد هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی توانمندی های اقشار بسیج به جامعه و گرامی داشت ایام دهه فجر عنوان کرد و افزود: آشنایی مردم با بسیج اقشار و نقش بسیج در پیدایش انقلاب اسلامی و استمرار انقلاب را از دیگر اهداف این نمایشگاه می باشد.

سرگرد اباذر سالاری  افزود: این نمایشگاه که تا پایان دهه فجر ادامه خواهد داشت، تصاویری از عملکرد شش ماهه بسیج اقشار، صنایع دستی پخش کلیپ ، اجرای سرود در معرض دید علاقمندان بخصوص جوانان و نوجوانان قرار داده شده است.

در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه، مشاوره های دینی و مشاوره اجتماعی ، تست قند خون و فشار خون توسط بسیج جامعه پزشکی و بسیج کارمندی و تربیت و تعلیم سپاه حاجی آباد صورت گرفت.

بسیج اقشار شهرستان حاجی آباد شامل قشر بسیج کارمندی و کارگری، بسیج دانشجویی، بسیج جامعه پزشکی، بسیج فرهنگیان، بسیج اصناف، بسیج هنرمندان بسیج خواهران، بسیج ورزشکاران می باشد.

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10651

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.