وزیر کشور در پی پیشنهاد معاون عمرانی وزارت کشور، سید مهدی یدی همدانی را به سمت مدیرکل دفتر حمل و نقل و ترافیک و دبیرشورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور منصوب کرد.     به گزارش پیارم  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پی پیشنهاد معاون عمرانی وزارت کشور، سید ...

وزیر کشور در پی پیشنهاد معاون عمرانی وزارت کشور، سید مهدی یدی همدانی را به سمت مدیرکل دفتر حمل و نقل و ترافیک و دبیرشورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور منصوب کرد.

خبرگزاری فارس: همدانی دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور شد

 

 

به گزارش پیارم  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پی پیشنهاد معاون عمرانی وزارت کشور، سید مهدی یدی همدانی را به سمت مدیرکل دفتر حمل و نقل و ترافیک و دبیرشورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور منصوب کرد.

متن حکم عبدالرضا رحمانی فضلی به این شرح می باشد:

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند و بنا به پیشنهاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی به موجب این حکم جنابعالی را به سمت مدیرکل دفتر حمل و نقل و ترافیک و دبیرشورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور منصوب می نمایم.

سیاستگذاری و برنامه ریزی دقیق و روزآمد در امور مربوط به ترافیک و حمل و نقل درون شهری، بررسی و بازنگری در قوانین و ائین نامه های مربوطه، تلاش در راستای توسعه و تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی، همکاری با سایر دستگاه ها و سازمان های مرتبط با حمل و نقل و ترافیک و برگزاری منظم و مستمر جلسات شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور از جمله وظایفی است که انتظار دارد با استعانت از درگاه ایزد سبحان و در راستای اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید در بخش مهم حمل و نقل نسبت به تحقق آن تلاش و کوشش نمائید.

توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معطم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مد ظله العالی از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10623

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.