همایش اصلاح‌طلبان قرار است به مناسبت ایام دهه فجر در اصفهان برگزار شود و گفته می شود محور اصلی برگزاری همایش ، سازمان منحله مجاهدین اصفهان است. به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دانا جمعی از اصلاح طلبان افراطی و بعضا زندانیان آزاد شده دوران فتنه ۸۸ از جمله اعضا و مسئولین سازمان منحله مجاهدین ...

همایش اصلاح‌طلبان قرار است به مناسبت ایام دهه فجر در اصفهان برگزار شود و گفته می شود محور اصلی برگزاری همایش ، سازمان منحله مجاهدین اصفهان است.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دانا جمعی از اصلاح طلبان افراطی و بعضا زندانیان آزاد شده دوران فتنه ۸۸ از جمله اعضا و مسئولین سازمان منحله مجاهدین و مشارکت در اصفهان در صدد برگزاری همایش اصلاح طلبی هستند تا از این طریق ناکامی های دوران رکود را سامان ببخشند و مرهمی برای سران فتنه حاصل شود .

این همایش قرار است به مناسبت ایام دهه فجر در اصفهان برگزار شود و گفته می شود محور اصلی برگزاری همایش ، سازمان منحله مجاهدین اصفهان است.

هنوز مشخص نیست که  مسئولان امنیتی استان اجازه برگزاری چنین همایش و تجمعی را به افراد معلوم  الحال و سابقه دار در فتنه ۸۸ می دهند یا نه اما تحرکات اخیر این افراد باعث اعتراض از سوی جمعی از خانواده شهدا در استان شهید پرور اصفهان شده است.

خانواده شهدا در اصفهان با ابراز ناراحتی از اتفاقات اخیر در اصفهان اعلام کردند که سازمان مجاهدین و جبهه مشارکت با کدام مجوز اجازه فعالیت سیاسی دارند؟

آنها همچینن با طرح این سوال که مسئولین قضائی و امنیتی استان اصفهان چرا وارد ماجرا نمی شوند مطرح کردند: آیا می خواهید باز هم تماشاچی باشید تا آرام آرام شاهد شکل گیری تجمعات ضد انقلاب در کنار متعرضین و معاندین با هم باشیم ؟

به گزارش دانا ؛ اتفاقات اخیر و تحرکات جمعی از فتنه گران این روزها در اصفهان بیش از گذشته ظهور و بروز داشته و باعث شده که اعتراض جمعی از مردم  را به همراه داشته باشد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10611

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.