سرپرست مرکز توسعه سلامت کیش از جلوگیری عرضه اقلام آرایشی بهداشتی و عطر و ادکلن فاقد مجوز خبر داد و گفت: عرضه اقلام آرایشی، بهداشتی در کیش ساماندهی می‌شود.     به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از کیش، ‌محمدرضا رضا‌نیا ظهر امروز در دومین نشست کمیته ساماندهی عرضه اقلام آرایشی بهداشتی که در مرکز ...

سرپرست مرکز توسعه سلامت کیش از جلوگیری عرضه اقلام آرایشی بهداشتی و عطر و ادکلن فاقد مجوز خبر داد و گفت: عرضه اقلام آرایشی، بهداشتی در کیش ساماندهی می‌شود.

خبرگزاری فارس: ساماندهی عرضه اقلام آرایشی بهداشتی در کیش

 

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از کیش، ‌محمدرضا رضا‌نیا ظهر امروز در دومین نشست کمیته ساماندهی عرضه اقلام آرایشی بهداشتی که در مرکز توسعه سلامت با حضور نمایندگانی از جامعه بازاریان، نیروی انتظامی، اداره نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد کالا، گمرک، مدیریت بازرگانی و معاونت اجتماعی سازمان منطقه آزاد برگزار شد، اظهار داشت: اصلی‌ترین مصوبه این جلسه جلوگیری از عرضه اقلام آرایشی بهداشتی و عطر و ادکلن فاقد مجوز ورود در جزیره زیبای کیش است.

سرپرست مرکز توسعه سلامت کیش در این باره اظهار داشت: باید بستر مناسبی برای ارتقای سطح دانش کارکنان و متعاقب آن گروه مصرف کننده اقلام آرایشی و بهداشتی فراهم کنیم تا از این رهگذر بازار ناامنی برای اقلام غیرمجاز فراهم شود.

وی با بیان اینکه با تعامل با سایر ادارات، سازمان‌ها، نهادها و … در نیل به هدف نهایی تلاش خواهیم کرد، تاکید کرد: با استفاده از رسانه ملی و سایر ابزارهای اطلاع‌رسانی باید اذهان عموم را نسبت به مخاطرات مصرف اقلام غیرمجاز آگاه سازیم.

در این جلسه مقرر شده تیم بازرسی متشکل از نمایندگان ارگان‌های مذکور با بازرسی‌های منسجم و مدون در دوره‌های زمانی تعریف شده واحدهای توزیع و عرضه را ساماندهی و اقدامات قانونی را انجام دهند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10594

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.