مسئول امور ایثارگران سازمان ثبت احوال گفت: ایثارگران و رزمندگان در هر شرایطی باید حمایت و مورد توجه قرار گیرند.   محمدرضا بیدکی ظهر امروز در چهارمین همایش مسئولان و مدیران امور ایثارگران ادارات ثبت احوال کشور که با حضور مقامات استانی، سازمانی و مشاور وزیر کشور برگزار شد، ضمن تقدیر از مساعدت اداره کل ...

مسئول امور ایثارگران سازمان ثبت احوال گفت: ایثارگران و رزمندگان در هر شرایطی باید حمایت و مورد توجه قرار گیرند.

خبرگزاری فارس: ایثارگران در هر شرایطی باید مورد توجه و حمایت باشند

 

محمدرضا بیدکی ظهر امروز در چهارمین همایش مسئولان و مدیران امور ایثارگران ادارات ثبت احوال کشور که با حضور مقامات استانی، سازمانی و مشاور وزیر کشور برگزار شد، ضمن تقدیر از مساعدت اداره کل ثبت احوال هرمزگان برای برگزاری این همایش، از سایر بخش‌های دست‌اندرکار نیز تقدیر کرد.

وی در ادامه با اشاره به شمه‌ای از فعالیت‌های واحد امور ایثارگران در سازمان ثبت احوال کشور، یادآور شد: در ابتدا هیچ آمار و اطلاعاتی از ایثارگران در حوزه ثبت احوال نداشتیم و اداره امور ایثارگران ثبت احوال کشور با این وضعیت شکل گرفت.

مسئول امور ایثارگران سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به راه‌اندازی سامانه امور ایثارگران شاغل در ثبت احوال اضافه کرد: این سامانه با هدف ساماندهی و رسیدگی بیشتر به ایثارگران با هزینه‌هایی که ثبت احوال متقبل شد راه‌اندازی گردید.

وی اضافه کرد: نخستین همایش امور ایثارگران سازمان ثبت احوال در بوشهر، دومین در خراسانی شمالی، سومین در خوزستان و سپس نیز چهارمین دوره نیز در مرکز استان هرمزگان برگزار شده است.

بیدکی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در شورای مربوطه با حضور وزیران طی مقاطع تعریف شده پیرامون مسائل ایثارگران بحث و گفت‌وگو می‌شود، افزود: رسیدگی به مسائل امور غیر شاغلان و مرتبط با خانواده کارکنان ثبت احوال نیز از وضعیت خوبی برخوردار شده است.

مسئول امور ایثارگران سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه امور ایثارگران ثبت احوال در بین سایر سازمان‌های و وزارت‌خانه‌ها موفق به کسب لوح برتر از شورای وزیران شده است، یادآور شد: دستاوردهای حاصله در این بخش در ابتدا با لطف خدا و سپس با همت کارکنان حوزه مربوطه حاصل شده است که باید این راه از هیچ تلاشی برای خدمت رسانی به ایثارگران دریغ نشود.

وی افزود: ما مسئولان وظیفه داریم در هر شرایطی به امور ایثارگران رسیدگی کنیم و نباید ایثارگر و یا رزمنده‌ای را دلگیر کرد.

بیدکی با اشاره به نقش رهبری در آرامش و اقتدار کشور، تصریح کرد: ما ایثارگران به عنوان سربازان رهبری باید طوری رفتار کنیم که فرهنگ ایثار و شهادت فرهنگ، به فرهنگ غالب مملکت تبدیل شود.

وی با بیان اینکه به واسط رهبری‌های مدبرانه، ایران اسلامی طی هشت سال توانست در برابر تمام دنیا بایستد، گفت: با نگاهی به کشورهای اطراف می‌بینیم که علی‌رغم اینکه مردم در آن کشورهای مدام حرکت‌هایی را برای آزاد شدن از یوغ ستمگران دارند، اما به دلیل عدم برخورداری از نعمتی همانند ولایت و رهبری، دچار مشکلات هستند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10564

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.