سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی با سپاهان یک فینال تمام عیار است.     به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیم‌های پرسپولیس و سپاهان عنوان کرد: در هفته‌های گذشته نتایج بدی گرفتیم؛ اما بازی فردا بسیار حساس است و آخرین شانس ما است که بتوانیم جز مدعیان بمانیم. تا ...

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی با سپاهان یک فینال تمام عیار است.

خبرگزاری فارس: دایی: بازی با سپاهان یک فینال تمام عیار است/ سیدجلال در کنار ما می‌ماند

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیم‌های پرسپولیس و سپاهان عنوان کرد: در هفته‌های گذشته نتایج بدی گرفتیم؛ اما بازی فردا بسیار حساس است و آخرین شانس ما است که بتوانیم جز مدعیان بمانیم. تا آنجا که می‌توانستیم کارمان را ادامه دادیم فردا قطعاً روز بزرگی خواهد بود و یک فینال تمام عیار خواهد بود.

وی تاکید کرد: اگر ببریم به جمع مدعیان بازمی‌گردیم. بعد از چند بازی که نتیجه نگرفتیم این بازی می‌تواند شروع دوباره ما باشد. سپاهان تیم بزرگی است. در نیم فصل دوم بازیکنان نمایش خوبی داشتند و اگر بچه‌هایمان خودشان باشند و حواشی را دور بیندازند و به اتفاقات اخیر کاری نداشته باشند می‌توانیم از لحاظ فنی سپاهان را ببریم و کارمان را با پیروزی به پایان برسانیم.

وی در مورد عدم حضور چند بازیکن محروم و مصدوم خاطرنشان کرد: ما مشکلات زیادی داشتیم. پیام صادقیان و محمد نوری را به دلیل محرومیت نداریم و عالیشاه هم مصدوم است. سعی کردیم سایر نفرات را آماده کنیم تا جای خالی آنها را پر کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: فردا جنگ تمام عیاری داریم و نباید عقب بکشیم. باید مقابل تماشاگران با تمام توان کار کنیم به حمایت هواداران نیازمندیم تا آنها به ما کمک کنند.

دایی در ممورد حواشی که برای صادقیان ایجاد شد و از کیفیتش دور شده گفت: متاسفانه برخی‌ها مسائلی را با برنامه ریزی قبلی به وجود آوردند و بعضی‌ها به آنها دامن زدند و تلویزیون هم این کار را کرد. مسائلی را برای این جوان به وجود آورد. جوانی که اول راه است و می تواند پتانسیلی که بیشتر از این ها است به نمایش بگذارد.  مطمئنا او مثل گذشته می شود و بازیکن بزرگی است که احتیاج به کمک بزگترها دارد.

وی ادامه داد: با این صحبت به چه نتیجه رسیدند؟ فقط چند بازیکن خراب کردند اصلاً مشخص نشد چه اتفاقی افتاده است. برخی مسائلی را وارد می کنند که دور از جوانمردی است که از این طریق ضربه می‌زنند.

دایی در مورد آخرین وضعیت حسینی و اینکه آیا این انتقالات در فوتبال ایران مشکوک نیست، گفت: باید به شما بگویم مگر قطر با ما همگروه در جام جهانی است، برای آن‌ها چه سودی دارد که این کار را کنند؟ آن‌ها روی بهترین نفرات دست گذاشتند تا کیفیت لیگ‌شان را بالا ببرند. این مسائل به فوتبال آنها کمک می‌کند اما ما به این مسائل توجه نمی‌کنیم و عین آب خوردن لیگ‌مان را فراموش می‌کنیم.

وی افزود: باشگاه قطری با خود من هم صحبت کرده و من عدم موافقتم را اعلام کردم. به سید جلال هم گفتم و ان‌شاالله او جایی نمی‌رود و به عنوان بازیکن بزرگ در کنار تیم خواهد بود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10558

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.