مدیرکل فرهنگی، رسانه و فناوری های نو سازمان تبلیغات اسلامی گفت:آنچه در حوزه فرهنگ مهم است تولید فکر و اندیشه و محتواست که باید برگرفته از نگاه و سفارشات مقام معظم رهبری باشد به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از هرمز، حجت الاسلام سیدناصرالدین نوری زاده  در سازمان تبیلغات هرمزگان اظهار کرد: آنچه ...

مدیرکل فرهنگی، رسانه و فناوری های نو سازمان تبلیغات اسلامی گفت:آنچه در حوزه فرهنگ مهم است تولید فکر و اندیشه و محتواست که باید برگرفته از نگاه و سفارشات مقام معظم رهبری باشد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از هرمز، حجت الاسلام سیدناصرالدین نوری زاده  در سازمان تبیلغات هرمزگان اظهار کرد: آنچه در حوزه فرهنگ مهم است تولید فکر و اندیشه و محتواست که باید برگرفته از فرمایشات مقام معظم رهبری باشد؛ چرا که بکارگیری سفارشات رهبری می تواند نقش مؤثری در پیشگیری از آسیب های اجتماعی باشد.

 

وی با اشاره به جایگاه والای سازمان تبلیغات اسلامی بیان داشت: جایگاه این نهاد دینی در حوزه فرهنگی کشور یک جایگاه حکیمانه است که تبیین این جایگاه در بین دیگر دستگاه های فرهنگی کشور ضروری است.

 

مدیرکل فرهنگی، رسانه و فناوری های نو سازمان تبلیغات اسلامی گفت: دستگاه‌های فرهنگی باید با تدوین برنامه کاری مشخص گام های موثری در جهت تبلیغ دین در کشور بردارند.

 

حجت الاسلام نوری زاده با بیان اینکه مبلغین دینی، بهترین گویندگان در جهان معرفی شده اند، تصریح کرد: مبلغین کسانی هستند که از قلب بندگان خدا، شک و شبه را می زدایند و آنها را در مسیر اعتقادات صحیح و ناب هدایت می کنند.

 

وی، تعلیم و تربیت را مقدمه تبلیغ دانست و افزود: این سه واژه به کثرت در قرآن به آن اشاره شده، تبلیغ ماحصل تعلیم و آن چیزهایی است که انسان آموخته تا به دیگران ارائه دهد.

 

مدیرکل فرهنگی، رسانه و فناوری های نو سازمان تبلیغات اسلامی همچنین در حوزه فرهنگ تبادل افکار و اندیشه و ارائه راهکار بسیار مؤثرتر از پول و اعتبارات است، افزود: آنچه در حوزه فرهنگ مهم است تولید فکر و اندیشه و محتواست.

 

حجت الاسلام نوری زاده در پایان خاطرنشان کرد: تغییر یک فکر و بینش در حوزه فرهنگی سالهای سال طول می کشد و باید با ارائه راهکارهای مناسب و درخور در حوزه فرهنگ دینی گام های مؤثری را برداشت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10499

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.