دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال در مورد ابهامات بابت اسپانسر تیم ملی توضیحاتی داد.     عباس ترابیان در خصوص سرنوشت اسپانسر تیم ملی، در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، گفت: امروز جهت پیگیری این مطلب صبح امروز به دفتر کفاشیان رفتم تا در این خصوص کسب تکلیف کنم. در صحبت‌هایمان به این ...

دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال در مورد ابهامات بابت اسپانسر تیم ملی توضیحاتی داد.

خبرگزاری فارس: ترابیان: عدم پاسخگویی اسپانسر تیم ملی، معنا و مفهوم دارد/گزینه برای جایگزینی حامی وجود دارد

 

 

عباس ترابیان در خصوص سرنوشت اسپانسر تیم ملی، در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، گفت: امروز جهت پیگیری این مطلب صبح امروز به دفتر کفاشیان رفتم تا در این خصوص کسب تکلیف کنم. در صحبت‌هایمان به این نتیجه رسیدیم که قبل از هر اقدامی با این دوستان به صورت تلفنی صحبت کنیم چون هنوز هم آنها را شریک تجاری فدراسیون می‌دانیم.

وی ادامه داد: کفاشیان به من گفت که خانم جاودانی، مدیرعامل شرکت ائل خودرو به او در ای‌میلی اعلام کرده است که در ایران نیست و آقای جاودانی نیز تلفنش را پاسخ نداد که به این شکل در شرایط نامتعادلی قرار گرفتیم، چون نمی‌خواستیم قبل از فرستادن چک به بانک با این دوستان صحبت نکرده باشیم.

ترابیان یادآور شد: وقتی پاسخی داده نشد، این عدم پاسخگویی برای دوستان در فدراسیون یک معنی و برداشت دارد، بنابراین دوستان به این نتیجه رسیدند که چک را به بانک بفرستند که البته شاید پول در بانک باشد و فعلا از سرنوشت آن بی‌اطلاع هستم.

دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال در مورد اینکه در صورت عدم همکاری آیا گزینه‌های دیگری برای اسپانسری وجود دارد، یا خیر گفت: اگر این اتفاق بیفتد باید به تعهدات حقوقی که در قرارداد وجود دارد پرداخته شود و افرادی که مسئول هستند، اقدامات لازم را به عمل بیاوردند، از سوی دیگر باید برای اسپانسر جدید سریعا اقدام لازم به عمل بیاید.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا گزینه‌های دیگر هم وجود دارد، افزود: گزینه همان زمان هم وجود داشت و گزینه اسپانسری وجود دارد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10373

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.