همایش بزرگ پیاده‌روی خانواده در راستای توسعه هر چه بیشتر ورزش‌های همگانی در شهر بندرعباس برگزار می‌شود. ● —   مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: همایش پیاده‌روی خانوادگی ساعت هفت صبح فردا ۲۷ دی‌ ماه جاری از پشت فرمانداری (حوضچه قایقرانی) تا پارک غدیر برگزار خواهد شد. وی با بیان اینکه رشد و ...

همایش بزرگ پیاده‌روی خانواده در راستای توسعه هر چه بیشتر ورزش‌های همگانی در شهر بندرعباس برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: برگزاری همایش پیاده‌روی در بندرعباس

 

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: همایش پیاده‌روی خانوادگی ساعت هفت صبح فردا ۲۷ دی‌ ماه جاری از پشت فرمانداری (حوضچه قایقرانی) تا پارک غدیر برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه رشد و توسعه حمل و نقل شهری و زندگی ماشینی در عصر کنونی سرعت ابتلا به بیماری‌ها را نیز افزایش داده است، افزود: با وجود این مشکلات نقش ورزش در سلامت جامعه بسیار مهم و ضروری است که باید برای این موضوع برنامه‌ریزی شود تا ورزش برای عموم مردم فرهنگسازی و استقبال حداکثری مردم از ورزش را شاهد باشیم.

به گفته وی حرکت به سوی شهری شاداب و با نشاط با توسعه ورزش همگانی امکان‌پذیر است پس باید با جدیت کار و تلاش کنیم تا این مهم محقق شود.

وی در ادامه با توجه به اینکه مردم باید به ورزش کردن ترغیب شوند و قبل از ورزش قهرمانی بحث توسعه ورزش همگانی در اولویت قرار گیرد، اظهار داشت: جشنواره فرهنگی ورزشی محلات با رویکرد محله محوری در بهمن ماه سال‌جاری در محلات شهر بندرعباس برگزار می‌شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10316

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.