رئیس حزب اصلاح ملی سوریه و نماینده پارلمان این کشور با اشاره به اینکه عربستان سعودی مسئول تمام خونریزی‌هایی است که در سوریه رخ می‌دهد، تصریح کرد که در این‌باره به زودی اطلاعات مهمی منتشر می‌شود.     «حسین راغب» رئیس حرب اصلاح ملی سوریه و نماینده پارلمان این کشور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس ...

رئیس حزب اصلاح ملی سوریه و نماینده پارلمان این کشور با اشاره به اینکه عربستان سعودی مسئول تمام خونریزی‌هایی است که در سوریه رخ می‌دهد، تصریح کرد که در این‌باره به زودی اطلاعات مهمی منتشر می‌شود.

خبرگزاری فارس: عربستان مسئول خونریزی‌‌ها در سوریه/اطلاعات مهم در این ‌باره به زودی منتشر می‌شود

 

 

«حسین راغب» رئیس حرب اصلاح ملی سوریه و نماینده پارلمان این کشور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق گفت: از ابتدای بحران سوریه، دمشق اطلاعات موثقی در اختیار داشت که ثابت می‌کرد، عربستان سعودی در حمایت از گروه‌های تروریستی دست دارد تا اینکه در این اواخر آشکار شد که این کشور در پس هر قطره خونی قرار دارد که در سوریه ریخته می‌شود.

راغب در ادامه تاکید کرد: بدون تردید عربستان سعودی مسئول تمام جنایاتی است که در سوریه رخ می‌دهد.

این نماینده پارلمان سوریه افشا کرد که اطلاعات موثقی وجود دارد که نشان می‌دهد، عربستان سعودی در جنگ دایر در سوریه به طور عام و حوادث جاری در عدرا العمالیه به طور خاص دست دارد و دمشق به زودی این اطلاعات را افشا خواهد کرد.

راغب توضیح داد: این اطلاعات که امنیتی است، طی ۱۵ روز آینده در اختیار رسانه‌ها گذاشته خواهد شد.

وی افزود: این اطلاعات تاکنون همچنان محرمانه و سری هستند تا قضایا و رسیدگی‌های مرتبط با آن به پایان برسد، اطلاعاتی بسیار مهم که در خصوص دخالت عربستان در پرونده سوریه به ویژه در حوزه حمایت از تروریسم است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10271

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.