امام جمعه میناب گفت: خدمات بسیار خوبی به مردم زلزله بستک ارائه شد. به گزارش پیارم آیت‌الله غلامعلی نعیم آبادی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته بندرعباس با اشاره به سفر خود به شهر زلزله زده بستک اظهار داشت: در روند خدمات رسانی به مردم بستک ضعف هایی وجود داشت اما مسئولان به ...

امام جمعه میناب گفت: خدمات بسیار خوبی به مردم زلزله بستک ارائه شد.

خبرگزاری فارس: خدمات خوبی به مردم بستک ارائه شد

به گزارش پیارم آیت‌الله غلامعلی نعیم آبادی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته بندرعباس با اشاره به سفر خود به شهر زلزله زده بستک اظهار داشت: در روند خدمات رسانی به مردم بستک ضعف هایی وجود داشت اما مسئولان به بهترین نحو خدمات را به مردم این منطقه ارائه کردند.

وی ضمن قدردانی از مسئولان برای رسیدگی مطلوب به مردم این شهرستان، افزود: مسئولان ما همیشه برای رسیدگی به امورات مردم در آمادگی کاملی به سر می برند.

امام جمعه بندرعباس همچنین در بخش دیگری از سخنان خود واستار تکمیل حوضچه بزرگ مجتمع کشتی سازی بندرعباس شد و خاطرنشان کرد: تاکنون ۹۵ درصد کار این حوضچه انجام شده، اما تنها پنج درصد آن باقیمانده که نیاز به هزینه زیادی ندارد و لازم است تا هر چه سریعتر تکمیل شود.

نعیم‌آبادی اضافه کرد: در حال حاضر کشتی های بزرگ برای رفع نیازهای خود به دوبی می روند این در حالی است که با تکمیل حوضچه کشتی سازی بندرعباس می توان این کشتی ها را جذب و میلیون ها دلار برای کشور درآمدزایی کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10252

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.