فرماندار شهرستان حاجی‌آباد، گفت: مشکلی در خصوص کمبود نفت نیز برای شهروندان حاجی‌آباد وجود ندارد. “بهرام پوراشرف”، در گفت‌و گو با خبرنگار پیارم افزود: متأسفانه در روزهای گذشته مشکلاتی در خصوص کمبود نفت در جایگاه‌های عرضه سوخت در شهرستان حاجی‌آباد نیز بوجود آمده بود که پس از برگزاری جلسات متعدد این مشکل در سریعترین زمان ...

فرماندار شهرستان حاجی‌آباد، گفت: مشکلی در خصوص کمبود نفت نیز برای شهروندان حاجی‌آباد وجود ندارد.

“بهرام پوراشرف”، در گفت‌و گو با خبرنگار پیارم افزود: متأسفانه در روزهای گذشته مشکلاتی در خصوص کمبود نفت در جایگاه‌های عرضه سوخت در شهرستان حاجی‌آباد نیز بوجود آمده بود که پس از برگزاری جلسات متعدد این مشکل در سریعترین زمان برطرف شد.

 

وی با بیان اینکه با پیگیری مسوولان جلسه‌ای با رؤسای جایگاه‌های عرضه سوخت در شهرستان حاجی‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: پس از این جلسه مشکلات موجود برطرف شد و دیگر محدودیتی برای عرضه نفت نیز برای شهروندان نیز وجود ندارد.

 

فرماندار شهرستان حاجی‌آباد با اشاره به اینکه روزانه ۶۰ هزار لیتر در نفت در جایگاه‌های عرضه سوخت این شهرستان نیز توزیع می‌شود، تصریح کرد: علاوه بر جایگاه با تدابیر اندیشیده شده نیز روزانه هفت تانکر برای خدمات‌رسانی در سطح محلات شهرستان حاجی‌آباد نیز در نظر گرفته شده است.

 

پوراشرف، گفت: روز گذشته جلسه‌ای با شرکت فرآورده‌های نفتی در بندرعباس برگزار کردیم تا این مشکل به ضورت همیشگی برطرف شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10212

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.