معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد گفت : جشن تکلیف ذوق و شوق دانش آموزان برای انجام تکالیف دینی دو چندان می کند. به گزارش جلال علیمحمدی در حاشیه مراسم جشن تکلیف دانش آموزان پایه سوم ابتدایی روستای باغات در گفتگو با خبرنگار پیارم از  حاجی آباد، اظهار داشت: رسیدن ...

معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد گفت : جشن تکلیف ذوق و شوق دانش آموزان برای انجام تکالیف دینی دو چندان می کند.


به گزارش جلال علیمحمدی در حاشیه مراسم جشن تکلیف دانش آموزان پایه سوم ابتدایی روستای باغات در گفتگو با خبرنگار پیارم از  حاجی آباد، اظهار داشت: رسیدن به سن تکلیف یک مرحله مهم و حساس در زندگی است و دانش‌آموزان باید با توجه بیشتر به معنویت و اخلاق اسلامی و انجام کامل عبادات به سمت خودسازی و سعادت حرکت کنند.

وی ادامه داد: جشن تکلیف، مرحله جدیدی در زندگی انسان است چون افراد از این به بعد باید همه اعمال و رفتار خود را مطابق روایت اسلامی تنظیم و اجرا کرده و با الهام گرفتن از ائمه معصومین (ع) راه سعادت در زندگی را پیدا کنند.

علیمحمدی ادامه داد: ذوق و شوق دانش آموزان در جشن تکلیف بیانگر روح پاک و آماده بودن آنان برای انجام وظایف دینی وپذیرش سایر مسئولیت ها ست .

جلال علی محمدی اظهار داشت : چنانچه این جشن در خانواده ها نیز برگزار شود ذوق و شوق دانش آموزان برای انجام تکالیف دینی دو چندان می شود.

وی به اولیای دانش آموزان حاضر در جشن پیشنهاد نمود همچون جشن تولد،جشن تکلیف را نیزهر ساله برای دانش آموز برگزار نموده تا این حال و هوا، ذوق و شوق و علاقه در دانش آموز هر ساله افزایش یابد.چرا که کلید موفقیت در تمامی شئونات زندگی اقامه نماز و انجام تکالیف دینی می باشد.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10200

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.