تاریخ قطعی تورنمنت چهارجانبه آمریکا که قرار است با حضور تیم ملی فوتبال ایران برگزار شود، مشخص شد.     به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از خبرگزاری فارس، بنابر توافقی که شرکت اسپانسر تیم ملی با فدراسیون فوتبال در مورد برگزاری جام ۴ جانبه آمریکا به عمل آورد، قرار شد در خصوص برگزاری این تورنمنت، طرف ...

تاریخ قطعی تورنمنت چهارجانبه آمریکا که قرار است با حضور تیم ملی فوتبال ایران برگزار شود، مشخص شد.

خبرگزاری فارس: تاریخ قطعی تورنمنت آمریکا مشخص شد/ کی‌روش طرف حساب اسپانسر تیم ملی

 

 

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از خبرگزاری فارس، بنابر توافقی که شرکت اسپانسر تیم ملی با فدراسیون فوتبال در مورد برگزاری جام ۴ جانبه آمریکا به عمل آورد، قرار شد در خصوص برگزاری این تورنمنت، طرف حساب این شرکت کارلوس کی‌روش باشد.

بر همین اساس با موافقت فدراسیون مبنی بر برگزاری جام ۴ جانبه آمریکا و با بازگشت کی‌روش که قرار است فردا به ایران بازگردد، جلسه‌ای بین مسئولان شرکت ائل خودرو با سرمربی تیم ملی برگزار خواهد شد تا در خصوص مسائل و انتظارات فنی از جمله نحوه برنامه‌ریزی برای تیم ملی، سفر به آمریکا، مدت اقامت و سایر موارد با وی صحبت شده و پس از بررسی‌های لازم، برنامه‌‌ریزی نهایی در این مورد به عمل بیاید.

این رقابت‌ها از تاریخ ۱۱ تا ۲۲ می (۲۱ اردیبهشت تا اول خرداد) برگزار می‌شود و قرار است تیم‌های ملی ایران، آمریکا و دو تیم دیگر در این رقابت‌ها حاضر باشند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10164

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.