وقتی عضو رسمی شورای شهر پایتخت که در دقیقه های آخر توانسته تایید صلاحیت خود را بگیرد درست در روز نه دی در صفحه وی چت خود عکس جنبش سبز را قرار می دهد باید انتظار چنین اظهار نظرهایی را از خاتمی داشته باشیم به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دانا ...

وقتی عضو رسمی شورای شهر پایتخت که در دقیقه های آخر توانسته تایید صلاحیت خود را بگیرد درست در روز نه دی در صفحه وی چت خود عکس جنبش سبز را قرار می دهد باید انتظار چنین اظهار نظرهایی را از خاتمی داشته باشیم

به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دانا یکی از سایتهای خبری نوشته است که محمد خاتمی اخیرا در جمعی نسبت به انتخاب قالیباف برای شهر تهران واکنش نشان داده و ضمن گلایه از اعضای شورای شهر تهران گفته است: چرا در شورایی که ۱۴ عضو اصلاح طلب وجود دارد باید قالیباف برای شهرداری انتخاب شود.

او البته نگفته است که چرا در شورای شهر اقلیت باید بر اکثریت پیروز شود اما به هر حال نشان داده است که اصلاح طلبان چقدر از انتخاب شهردار غیر اصلاح طلب ناراضی هستند.

این نکته پیش از این هم در سخنان دیگر اصلاح طلبان هم دیده شده بود اما این که لیدر آنها به این صراحت ابراز ناراحتی کند موضوع دیگری است که باید به آن توجه کرد. توجه از این جهت که آنها تا چه اندازه به دردست داشتن شهر امیدوار بوده اند و چقدر این اتفاق باعث دلخوری آنها شده است.

به همین ترتیب باید انتظار داشت آنها در مجلس آینده هم همه همت خود را به کار بندند تا جلوی ناراحتی های بعدی خود را بگیرند. واقعیت این است که اصلاح طلبان بعد از یک خواب هشت ساله اکنون دوباره راه را برای خود باز می بینند تا به هر طریق ممکن به ارکان قدرت در نظام جمهوری اسلامی ایران دست پیدا کنند.

ناراحتی خاتمی در حقیقت بیانگر این واقعیت است که آنها خود را به خواب زده بودند و هیچ گاه با وجود ژست های سیاسی قصد نداشته اند از قدرت کنار بروند. آنها در حالی از قالیباف گلایه می کنند که به احتمال زیاد از دست دادن مجلس آینده برایشان گرانتر تمام خواهد شد.

البته باید به ظرفیت باالقوه آنها در شورای شهر هم توجه داشت. وقتی عضو رسمی شورای شهر پایتخت که در دقیقه های آخر توانسته تایید صلاحیت خود را بگیرد درست در روز نه دی در صفحه وی چت خود عکس جنبش سبز را قرار می دهد باید انتظار چنین اظهار نظرهایی را از خاتمی داشته باشیم. او در واقع برای رسیدن به خواسته های خود به امثال محمد مهدی تندگویان دلخوش است و بعید نیست امثال این فرد در میان تایید صلاحیت شده های مجلس آینده هم وجود داشته باشند.

شورای نگهبان همواره در مواقع حساس راهگشای گره های موجود در سر راه اتخابات بوده است لذا انتظار می رود در مجلس آینده هم مواظب حرکت خزنده برخی اصلاح طلبان تندرو که با نقاب های مختلف وارد صحنه انتخابات می شوند باشد.

امثال تندگویان نباید بتوانند وارد مجلس شده و یکبار دیگر حوادث مجلس ششم را رقم بزنند. کسی که با وجود اعتراف همه جریانات مختلف حتی شخص خاتمی به عدم تقلب در انتخابات همچنان به دستبند سبز و کلاهبرداری بزرگ موسوی در لوای این دستنبد وفادار است  نباید جایی در مجلس آینده داشته باشد.

سبزها نشان دادند که نه منافع ملی و نه منافع اسلام برایشان اهمیتی ندارد، آنها شهر را به آشوب کشیدند و با همین دستبندها لباس از تن بسیجی بی گناه بیرون کشیدند. آها با استناد به همین کلاه گشاد آشوب به پا کردند و چندین ماه جان، مال و ناموس مردم را در خطر انداختند.

خاتمی باید بداند مردم آشوبگران سبز پوش را نخواهند پذیرفت

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10150

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.