در نشست تیم مذاکره کننده ژنو با مدیران نظام بانکی و بازار سرمایه اطلاعات مهمی از سوی معاون وزیر امور خارجه ارائه شده است.       بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی در این نشست که خصوصی برگزار شد، عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه به مواردی از جمله واقعیات و چشم اندازهای توافقات انجام ...

در نشست تیم مذاکره کننده ژنو با مدیران نظام بانکی و بازار سرمایه اطلاعات مهمی از سوی معاون وزیر امور خارجه ارائه شده است.

خبرگزاری فارس: نشست تیم مذاکره کننده ژنو با مدیران نظام بانکی و بازار سرمایه

 

 

 

بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی در این نشست که خصوصی برگزار شد، عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه به مواردی از جمله واقعیات و چشم اندازهای توافقات انجام شده، چشم انداز روابط اقتصادی پیش رو، زمان بندی تغییر در شرایط تحریم ها، تحلیل محیط پیرامونی و ژئوپلیتیک منطقه ای و فرامنطقه ای پرداخت.

 

همچنین در حاشیه این نشست مهمترین سوالات بازار پول و سرمایه کشور درباره مذاکرات هسته ای و چشم انداز آینده مورد بررسی قرار گرفت.به غیر از عراقچی، محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهوری نیز در این نشست حضور داشت.

به گزارش فارس، در این جلسه حسین عبده تبریزی، عضو شورایعالی بورس، امیر هامونی، مدیر فرابورس ایران، علی سنگینیان، مدیر تأمین سرمایه امین و برخی مدیران دولتی از جمله محمد نهاوندیان، رئیس دفتر رئیس جمهوری و عباس عراقچی عضو تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان حضور داشتند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10143

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.