گفتمان پاسخ گوئی به شبهات دینی دانش آموزان با حضور دکتر رزاقی از اساتید حوزه و دانشگاه در حاجی آباد برگزار شد.   به گزارش پیارم، این مراسم گفتمان  با همکاری اداره تبلیغات اسلامی و اداره آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد در سالن نمازخانه دبیرستان دخترانه رازی برگزار شد،دکتر رزاقی از اساتید حوزه و ...

گفتمان پاسخ گوئی به شبهات دینی دانش آموزان با حضور دکتر رزاقی از اساتید حوزه و دانشگاه در حاجی آباد برگزار شد.

 

به گزارش پیارم، این مراسم گفتمان  با همکاری اداره تبلیغات اسلامی و اداره آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد در سالن نمازخانه دبیرستان دخترانه رازی برگزار شد،دکتر رزاقی از اساتید حوزه و دانشگاه انتخاب دوست خوب ، تقویت ایمان ، مطالعه کتب مناسب و مفید ، احترام به والدین ، توجه به دروس آموزشی ، ورزش کردن ، برنامه ریزی صحیح برای آینده و اعتماد بنفس در کارها را از مهم ترین عوامل دور ماندن از آسیب های اجتماعی و سعادتمند شدن عنوان کرد .

 

وی تصریح کرد: مبدأ و مقصد هر فردی در زندگی مادی و معنوی اش روشن است و برای رسیدن به هدف مقدس خوشبختی دنیا و آخرت باید راه را درست شناخته و موانع پیش برنده را از میان بردارد.

 

حجت الاسلام دکتر رزاقی در ادامه سخنانش بخشی از این موانع را به عنوان آسیب های اجتماعی شامل: تضعیف اعتماد به نفس، سستی در تکالیف دینی، اخلاقی و تحصیلی، چشم و هم چشمی، مد گرایی، غیرت زدایی و تغذیه جسمی و فکری ناسالم دانست و پیرامون این موضوعات به ایراد سخنرانی پرداخت.

 

گفتنی است در ادامه جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10059

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.