مسئول بهداشت محیط مرکز توسعه سلامت کیش با اشاره به ضرورت رعایت موازین بهداشتی در نانوایی‌های کیش گفت: مرکز بهداشت کیش به شدت با نانوایی‌های متخلف برخورد خواهد کرد.     علی رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کیش با بیان اینکه چارچوب قوانین بهداشت و سلامت باید سرلوحه کار تمام نانوایان در ...

مسئول بهداشت محیط مرکز توسعه سلامت کیش با اشاره به ضرورت رعایت موازین بهداشتی در نانوایی‌های کیش گفت: مرکز بهداشت کیش به شدت با نانوایی‌های متخلف برخورد خواهد کرد.

خبرگزاری فارس: اولتیماتوم مرکز بهداشت کیش به نانوایی‌های متخلف

 

 

علی رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کیش با بیان اینکه چارچوب قوانین بهداشت و سلامت باید سرلوحه کار تمام نانوایان در این جزیره قرار گیرد، به استفاده غیرمجاز از جوش شیرین در نان اشاره کرد و اظهار داشت: استفاده جوش‌شیرین در خمیر مضر بوده و در دراز مدت بیماری‌‌زا است و در همین راستا محل طبخ نان در یک رستوران به علت استفاده از جوش شیرین در کیش پلمپ شده است.

وی با تاکید بر اینکه تمام سعی حوزه بهداشت و سلامت سوق دادن نانوایانبه طرف پخت نان‌هایی بدون جوش‌شیرین است، گفت: با افرادی که مغایر این قانون رفتار کنند برخورد قانونی صورت گرفته و از ادامه فعالیت این اماکن جلوگیری می‌شود.

مسئول بهداشت محیط مرکز توسعه سلامت کیش تصریح کرد: مصرف جوش‌شیرین در دراز مدت موجب پوکی استخوان و عوارض گوارشی در انسان می‌شود.

رضایی در پایان از مردم درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف یا ایراد در هتل‌ها، رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و سایر نقاط کیش با شماره تلفن‌های مربوطه تماس بگیرند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10051

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.