رئیس کل دادگستری هرمزگان با بیان اینکه سلامت، نظم و کار اولویت‏‌های فعالیت در دادگستری استان هرمزگان است، گفت: موظف دانستن خود در اجرای این ۳ محور سلامت ، نظم و کار، ما را در دنیا و آخرت سعادتمند می کند.   به گزارش پیارم  حاجی‌آباد، حجت‌الاسلام محمد صادق اکبری، در بازدید از دادگستری شهرستان ...

رئیس کل دادگستری هرمزگان با بیان اینکه سلامت، نظم و کار اولویت‏‌های فعالیت در دادگستری استان هرمزگان است، گفت: موظف دانستن خود در اجرای این ۳ محور سلامت ، نظم و کار، ما را در دنیا و آخرت سعادتمند می کند.

 

به گزارش پیارم  حاجی‌آباد، حجت‌الاسلام محمد صادق اکبری، در بازدید از دادگستری شهرستان حاجی‌آباد در جمع قضات و کارکنان دادگستری این شهرستان، اظهار کرد: تکریم ارباب رجوع یکی از مهمترین مسائلی است که در باید مدنظر همه کارکنان دادگستری قرار داشته باشد.

وی دادگستری را پناهگاه مردم عنوان کرد و افزود: باید با اخلاق خوب و نیکو با مراجعان برخورد شود، زیرا رفتارخوش، سلامت در کار، تلاش و جدیت و نظم از مصادیق بسیار سفارش شده خداوند است.

اکبری زیربنای اصول مدیریتی را سه محور سلامت، نظم و کار دانست و تاکید کرد: تقوا و ناظر دانستن خداوند بر انجام اعمال، از روش‌های بی‌اثر کردن وسوسه‌های شیطانی و سلامت روح و جسم است.

رئیس کل دادگستری هرمزگان با بیان اینکه اثرات عشق به کار و خدمت به مردم در زندگی دنیایی بسیار شگرف است، خاطرنشان کرد: موظف دانستن خود، در اجرای سه محور سلامت، نظم و کار، ما را در دنیا و آخرت سعادتمند می‌کند.

منبع تسنیم

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=9962

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.