سرپرست جهاددانشگاهی هرمزگان از برقراری ارتباط علمی میان ایران با آمریکا و چند کشور مطرح دیگر از طریق هرمزگان، در آینده‌ای نزدیک خبر داد. Tweet   به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی هرمزگان، دکتر مهدی حسینیان با اعلام خبر راه‌اندازی «مرکز آموزش‌های بین‌المللی جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان» در آینده‌ای نزدیک، اظهار داشت: ...

سرپرست جهاددانشگاهی هرمزگان از برقراری ارتباط علمی میان ایران با آمریکا و چند کشور مطرح دیگر از طریق هرمزگان، در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

خبرگزاری فارس: برقراری ارتباط علمی میان آمریکا و ایران در آینده نزدیک

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی هرمزگان، دکتر مهدی حسینیان با اعلام خبر راه‌اندازی «مرکز آموزش‌های بین‌المللی جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان» در آینده‌ای نزدیک، اظهار داشت: در حال حاضر، با موسسات آموزشی کشورهای آمریکا، سوئد، استرالیا و اخیرا فرانسه در حال نهایی کردن پروتکل‌های مشترک همکاری در عرصه‌های فاخر و شاخص آموزشی هستیم.

وی با اشاره به اینکه مزیت‌های نسبی و بالقوه استان هرمزگان و مناطق آزاد پتانسیل بسیار خوبی در منطقه جنوب کشور محسوب می‌شوند، تصریح کرد: با راه‌اندازی این مرکز، فصل جدیدی در زمینه آموزشی استان رقم خواهد خورد.

حسینیان گفت: نقشه راه تعاملات مشترک آموزشی بین جهاد دانشگاهی هرمزگان و سازمان یونسکو توسط تیم مرکز آموزش‌های بین‌الملل جهاددانشگاهی استان تدوین و مراحل نهایی تصویب را می‌گذراند.

سرپرست جهاددانشگاهی هرمزگان اضافه کرد: استان هرمزگان با دارا بودن بیش از ۹۰ هزار دانشجو، ظرفیت بالایی را در تبلور آموزش‌های تخصصی با رویکرد بین‌الملل داراست.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=9958

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.