گفت‌وگوهای کارشناسی بین ایران و کشورهای ۱+۵ که قرار بود روز جمعه به پایان برسد، فردا هم ادامه خواهد داشت.     به گزارش پیارم به نقل از  خبرگزاری فارس، پس از پایان مذاکرات ایران و کشورهای ۱+۵ در دور سوم، ادامه گفت‌وگوهای سطح کارشناسی در ژنو درباره نحوه اجرای توافقنامه ژنو را به شنبه صبح ساعت ...

گفت‌وگوهای کارشناسی بین ایران و کشورهای ۱+۵ که قرار بود روز جمعه به پایان برسد، فردا هم ادامه خواهد داشت.

خبرگزاری فارس: گفت‌وگوهای کارشناسی ایران و ۱+۵ به شنبه کشیده شد/ ادامه مذاکرات ۹ صبح به وقت ژنو

 

 

به گزارش پیارم به نقل از  خبرگزاری فارس، پس از پایان مذاکرات ایران و کشورهای ۱+۵ در دور سوم، ادامه گفت‌وگوهای سطح کارشناسی در ژنو درباره نحوه اجرای توافقنامه ژنو را به شنبه صبح ساعت ۹ به وقت ژنو (۱۱:۳۰ به وقت تهران) موکول کردند.

احتمال دارد این مذاکرات در روز یکشنبه نیز ادامه یابد.

حمید بعیدی نژاد مدیرکل سیاسی و بین‌المللی وزارت خارجه ریاست هیئت ایرانی در این دوره از مذاکرات را برعهده دارد و کارشناسان مالی، تحریم و بانکی نیز در این نشست حضور دارند.

مذاکرات کارشناسی بین دو طرف از روز پنجشنبه در ژنو آغاز شده و قرار بود تا روز جمعه ادامه یابد.

طی روزهای پنجشنبه و جمعه ۳ دور گفت‌وگو برگزار شد.

مذاکرات کارشناسی ایران و ۱+۵ در تاریخ ۱۸ آذرماه به مدت ۴ روز در شهر وین برگزار شد که در پی اقدام آمریکا در افزودن تحریم‌ها علیه کشورمان هیئت ایرانی مذاکرات را ترک و به کشور بازگشت.

به دنبال درخواست کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا،‌ سید عباس عراقچی روز سه‌شنبه با وی در بروکسل دیدار و طرفین توافق کردند که این مذاکرات به زودی برگزار شود.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=9945

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.