رییس دادگستری کیش گفت: با بهره‌گیری از ظرفیت‌های قانونی به دنبال کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها هستیم.     به گزارش پیارم حاجی آباد  به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان‌های هرمزگان، محمد حسن‌پور در بازدید از زندان مرکزی بندرعباس اظهار داشت: زندان برای کسانی است که آزادی آنان برای جامعه مضر و خطرناک است و ...

رییس دادگستری کیش گفت: با بهره‌گیری از ظرفیت‌های قانونی به دنبال کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها هستیم.

خبرگزاری فارس: حبس‌زدایی و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها در دستور کار است

 

 

به گزارش پیارم حاجی آباد  به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان‌های هرمزگان، محمد حسن‌پور در بازدید از زندان مرکزی بندرعباس اظهار داشت: زندان برای کسانی است که آزادی آنان برای جامعه مضر و خطرناک است و تا جایی که قوانین اجازه می‌دهد از ورود برخی افراد به زندان با اعمال مجازات‌های جایگزین جلوگیری می‌شود.

وی افزود: با بررسی پرونده مددجویان در زندان به دنبال سرعت در رسیدگی به پرونده‌ها و کاهش اطاله دارسی هستیم که در کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها تاثیر بسزایی دارد.

رییس دادگستری کیش ادامه داد: دیدارهای چهره به چهره با مددجویان در کاهش مشکلات قضایی آنان بسیار اثر بخش است و با اتخاذ تدابیر مناسب به دنبال کاهش اسیب‌های ناشی از زندان هستیم.

حسن‌پور تصریح کرد: با برنامه‌های راهبردی به دنبال دستیابی به سیاست‌های کلان دستگاه قضایی هستیم و از همه ظرفیت‌ها برای رسیدن به این مهم استفاده می‌کنیم.

مرسلپور مدیر زندان مرکزی بندرعباس هم به ارائه گزارشی در خصوص وضعیت زندان پرداخت و گفت: ارائه خدمات مختلف ورزشی، آموزشی و فرهنگی نشان از توجه ویژه سازمان زندا‌‌ن‌ها به مددجویان است.

گفتنی است در این بازدید به مشکلات قضایی ۳۰ نفر از مددجویان حوزه قضایی کیش رسیدگی شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=9920

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.