پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: در این فوتبال سعی کردم با وجود شنیدن بدترین حرف‌ها به دنبال شکایت و شکایت‌کشی نباشم اما چون آقایان تهمت زدند باید جواب بدهند.     علی پروین پیارم به نقل از  خبرگزاری فارس، اظهار داشت: همیشه می‌گفتم خدا آن روز را نیاورد که من بخواهم جواب شاگردانم را بدهم و ...

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: در این فوتبال سعی کردم با وجود شنیدن بدترین حرف‌ها به دنبال شکایت و شکایت‌کشی نباشم اما چون آقایان تهمت زدند باید جواب بدهند.

خبرگزاری فارس: پروین: چون تهمت زدند آستینم را برای شکایت بالا می‌زنم/ عربشاهی باید پاسخگوی حرف‌هایش باشد

 

 

علی پروین پیارم به نقل از  خبرگزاری فارس، اظهار داشت: همیشه می‌گفتم خدا آن روز را نیاورد که من بخواهم جواب شاگردانم را بدهم و همیشه هم مقابل خیلی از حرف‌ها دندان روی جگر گذاشتم. خواستند من را مقابل برخی شاگردانم قرار دهند و با بدترین حرف‌ها در این فوتبال به من تاختند اما وقتی که به من زنگ زدند و یا خواستند مصاحبه بگیرند خودم را به بی‌خیالی زدم چون دنبال شکایت و شکایت کشی نبودم.

وی افزود: این بار اما ماجرا خیلی فرق دارد. آقای شافعی باید بیاید تا سین آخر تهمت‌هایی که به من زده، جواب دهد.

پروین ادامه داد: برخی‌ها هر چه دلشان می‌خواهد در این فوتبال می‌گویند. حرمت و پیشکسوتی از بین رفته و حالا که این طور شد علیرغم اینکه دوست نداشتم یک دقیقه پایم به شکایت و شکایت کشی باز شود، اما این بار مجبورم اظهارات آقای شافعی را از لحاظ قانونی پیگیری کنم و عربشاهی هم حرف‌هایی که زده را باید ثابت کند.

پروین خاطرنشان کرد: شاید برخی اوقات اختلاف نظر وجود داشته باشد اما من کسی نیستم که بخواهم در رسانه‌ها این مسائل را داد بزنم و همیشه سعی کردم در یک اتاق به جای خوردن چای و شیرینی مشکلات را حل کنیم که خوشبختانه این اتفاق افتاده ولی برخی‌ها معلوم نیست چه طور به خود اجازه می‌دهند اینقدر راحت هر چه می‌خواهند به یک آدم بگویند. حالا علی پروین هیچ.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ‌همیشه سعی کردم یکی از عوامل آشتی‌کنان باشم اما این بار فرق دارد. در باشگاه پرسپولیس هم گفتم حالا باید شافعی در دادگاه جواب بدهد و آقای عربشاهی که آن حرف‌ها را زده ثابت کند هیچ وقت دوست نداشتم این اتفاقات بیفتد اما این بار بگذارید من هم از خودم دفاع کنم. من کسی نیستم بخواهم هر روز درباره این و آن صحبت کنم اما این حرمت‌شکنی با همیشه فرق دارد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=9869

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.