عضو هیئت نظارت بر نمایندگان گفت: هیئت نظارت بر نمایندگان در اولین جلسه خود موضوع دریافت کارت هدیه نمایندگان از تأمین اجتماعی را مورد بررسی قرار خواهد داد.     عوض حیدرپور نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری فارس گفت: هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان موضوع دریافت کارت هدیه ...

عضو هیئت نظارت بر نمایندگان گفت: هیئت نظارت بر نمایندگان در اولین جلسه خود موضوع دریافت کارت هدیه نمایندگان از تأمین اجتماعی را مورد بررسی قرار خواهد داد.

خبرگزاری فارس: بررسی کارت‌ هدیه تامین اجتماعی به نمایندگان در اولین جلسه هیئت نظارت مجلس

 

 

عوض حیدرپور نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری فارس گفت: هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان موضوع دریافت کارت هدیه توسط نمایندگان از سازمان تأمین اجتماعی را در اولین جلسه خود مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد.

وی ادامه داد: تصمیم‌گیری لازم دباره دریافت کارت هدیه تعدادی از نمایندگان از تأمین اجتماعی در هیئت نظارت بر نمایندگان انجام می‌شود و حضور نمایندگان متهم در این باره در جلسه هیئت برای ارائه توضیحات منوت به تصمیم هیئت است.

عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان اظهار داشت: نمایندگان مجلس باید به خاطر داشته باشند که هدایایی را بپذیرند که برای آنها مجاز دانسته شده و هزینه‌کرد آن نیز باید در موردی باشد که مناسب با آن باشد؛ به عنوان مثال اگر نماینده‌ای کارت هدیه‌ای را از سازمان تأمین اجتماعی دریافت و برای جامعه کارگری هزینه کرده باشد ممکن است ایراد نداشته باشد اما به هر حال این رفتار پسندیده نیست و باید مورد بررسی دقیق قرار گیرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=9846

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.