دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، گردهمایی مدیران روابط عمومی سازمان‌های مناطق آزاد را برگزار کرد.     به گزارش پیارم از قشم به نقل از روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، در این نشست روند فعالیت‌ها و تحولات مدیریت روابط عمومی در مناطق آزاد کشور مورد بررسی قرار گرفت. ساختار ...

دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، گردهمایی مدیران روابط عمومی سازمان‌های مناطق آزاد را برگزار کرد.

خبرگزاری فارس: گردهمایی مدیران روابط عمومی سازمان‌های مناطق آزاد برگزار شد

 

 

به گزارش پیارم از قشم به نقل از روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، در این نشست روند فعالیت‌ها و تحولات مدیریت روابط عمومی در مناطق آزاد کشور مورد بررسی قرار گرفت.

ساختار و چارت پیشنهادی در روابط عمومی‌ها، سیاست‌گذاری‌های جدید، قراردادهای رادیو تلویزیونی و میزان مشارکت هر یک از مناطق، نظارت بر تبلیغات محیطی، شبکه تلویزیونی مناطق آزاد، ارتباط مؤثر با رسانه‌های گروهی، بهره‌مندی از روش‌ها و مدل‌های جدید اطلاع‌رسانی و تبلیغات در روابط عمومی‌ها، آغاز به کار خبرگزاری مناطق آزاد و فعالیت و انتشار مجدد ماهنامه سراسری آغاز از جمله مواردی بود که در این نشست مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

همچنین قرار است کارگاه آموزش خبرنویسی با هدف ارتقا سطح خبرنویسی مدرن با حضور کارشناسان خبر روابط عمومی‌های مناطق آزاد کشور در این گردهمایی برگزار شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=9758

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.