سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از احتمال سؤال از وزیر امور خارجه به دلیل اظهارات غیرتخصصی درباره توان نظامی ایران خبر داد.     سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در خصوص اظهارات وی پیرامون توان نظامی ...

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از احتمال سؤال از وزیر امور خارجه به دلیل اظهارات غیرتخصصی درباره توان نظامی ایران خبر داد.

خبرگزاری فارس: سؤال مجلس از ظریف به دلیل اظهارات غیرتخصصی درباره توانمندی نظامی ایران

 

 

سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در خصوص اظهارات وی پیرامون توان نظامی جمهوری اسلامی ایران و ضعف آن در مقابل آمریکا گفت: نمایندگان مجلس نسبت به اظهارات غیرتخصصی آقای ظریف درباره توان نظامی کشور به ایشان تذکر دادند.

وی درباره احتمال احضار ظریف به کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس گفت: باید در اینباره سؤالی از سوی نمایندگان طرح شود تا آقای ظریف به کمیسیون امنیت ملی بیاید،اما فکر می‌کنم این سؤال به زودی از سوی نمایندگان مجلس مطرح و از سوی هیئت‌رئیسه اعلام وصول شود.

نقوی با بیان اینکه توان نظامی جمهوری اسلامی ایران بر هیچ فردی پوشیده نیست، تاکید کرد: وزیر امور خارجه دیپلمات است و ایشان نباید در اموری که تخصصی در آن ندارد، اظهار نظر کند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=9667

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.