معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از زمان انتصاب خود گزارش جلسات هیأت دولت و اظهار نظرهای خود را تنها در صفحه فیس بوک خود منتشر می‌کند و از مصاحبه با بعضی از رسانه‌ها خودداری می‌کند. شهیندخت مولاوردی که از سوی حجت الاسلام حسن روحانی به عنوان معاون رئیس جمهور در دولت یازدهم منصوب ...

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از زمان انتصاب خود گزارش جلسات هیأت دولت و اظهار نظرهای خود را تنها در صفحه فیس بوک خود منتشر می‌کند و از مصاحبه با بعضی از رسانه‌ها خودداری می‌کند.

خبرگزاری فارس: وقتی معاون رئیس جمهور فیس بوک را به خبرنگاران ترجیح می‌دهد

شهیندخت مولاوردی که از سوی حجت الاسلام حسن روحانی به عنوان معاون رئیس جمهور در دولت یازدهم منصوب شد پس از انتصاب خود به این سمت اظهار نظرها و گزارشات جلسات هیأت دولت را در صفحه شخصی فیس بوک خود منتشر می‌کند و از مصاحبه با رسانه‌ها اجتناب می‌کند.

به تازگی نیز گزینشی برخورد کردن در انجام گفت‌وگوها باعث شده است تا خبرنگاران اکثر رسانه‌ها با وجود تماس‌های پی در پی با وی و مدیر دفترش موفق به گفت‌وگو نشوند و در مقابل پیگیری‌های خود با این جمله مواجه شوند که شما در انتخاب تیتر اخبار حسن نیت ندارید!

حذف رسانه‌های منتقد راهی است که معاون رئیس جمهور در پیش گرفته است و این برخلاف شعار اعتدالی است که دولت یازدهم در سرلوحه کارهای خود مطرح می‌کند اما معاون دولت یازدهم خود به این شعار عمل نمی‌کند و تنها با رسانه‌هایی گفت‌وگو می‌کند که همسو با نظرات وی عمل کنند.

انتصاب یکی از مدیران یکی از رسانه‌ها به سمت مدیر روابط عمومی این معاونت باعث شده است که تنها گفت‌وگوها با این رسانه انجام شود و بقیه رسانه‌ها همچنان تلاششان بی نتیجه بماند.

این در حالی است که اظهار نظرهای مولاوردی در خصوص حذف جایگاه مشاور امور بانوان از دستگاه‌ها، ازدواج فرزند خوانده با سرپرست، تعطیلی زنان شاغل در روزهای آلودگی هوا و گزارش‌های جلسات هیأت دولت را خبرنگاران تنها از طریق صفحه شخصی فیس بوک وی پیگیری می‌کردند.

امیدواریم معاون دولت یازدهم در ادامه کار خود روندی را اتخاذ کند که رسانه‌ها برای ارتباط گرفتن و انعکاس گزارش عملکرد وی با مشقت روبرو نشوند.

انتهای پیام/

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=9664

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.