امام جمعه شهرستان حاجی آباد حجت الاسلام والمسلمین مختاری بیان داشت : مشکلات بوجود آمده نتوانسته جلو رشد آموزش و پرورش این شهرستان را بگیرد بلکه دربعضی شاخص ها شاهد رشد چشمگیری نیز هستیم که نشان از مدیریت خوب و به دور از مسائل حزبی و گروهی و سلیقه ای در آموزش و پرورش می باشد. ...

امام جمعه شهرستان حاجی آباد حجت الاسلام والمسلمین مختاری بیان داشت : مشکلات بوجود آمده نتوانسته جلو رشد آموزش و پرورش این شهرستان را بگیرد بلکه دربعضی شاخص ها شاهد رشد چشمگیری نیز هستیم که نشان از مدیریت خوب و به دور از مسائل حزبی و گروهی و سلیقه ای در آموزش و پرورش می باشد.


به گزارش پیارم،امام جمعه شهرستان حاجی آباد در نشست شورای آموزش و پرورش گفت : در بحران ها و مشکلات است که فن و هنر مدیریت یک مدیرتجلی پیدا می کندوگرنه وقتی که نیروی کار،منابع مالی و همه ملزومات فراهم باشد هرکسی می تواند مدیر باشد.

حجت الاسلام والمسلمین مختاری بیان داشت : مشکلات بوجود آمده نتوانسته جلو رشد آموزش و پرورش این شهرستان را بگیرد بلکه دربعضی شاخص ها شاهد رشد چشمگیری نیز هستیم که نشان از مدیریت خوب و به دور از مسائل حزبی و گروهی و سلیقه ای در آموزش و پرورش می باشد.

دراین جلسه رئیس شورای آموزش و پرورش مبحث سواد آموزی را مورد تاکید قرارداده و اظهار داشت:شناسایی و سوق دادن بی سوادان به سمت و سوی آموزش و پرورش کاری است که از عهده واحد سوادآموزی آموزش و پرورش خارج و همکاری و مدد بخشداران،دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها را می طلبد .

بهرام پوراشرف یادآور شد: با توجه فعالیت های خوبی که در زمینه سواد آموزی در این شهرستان صورت گرفته ریشه کن نمودن این معضل بزرگ نیاز به همت و تلاشی مضاعف دارد.

دبیر شورای آموزش و پرورش ادارات سطح شهرستان را بازوان توانمند آموزش و پرورش در رفع مشکلات مدارس عنوان نموده و خاطر نشان ساخت : همکاری و همراهی خوب ادارات شهرستان به خصوص ادارات آب و فاضلاب،برق ،مخابرات و شهردای باعث شده که مدارس ما دغدغه کمتری در این خصوص داشته باشند.

مهدی سالاری اظهار داشت: آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد به دور از حاشیه ها ،سلیقه ها ،گروه گرایی ،انتخاب افراد شایسته و مدیر و مدبر را در انتصابات مد نظر قرارداده و در جهت تحقق سند تحول بنیادین و اهداف عالیه نظام گام بر می دارد.

دراین نشست مرکز بهداشت شهرستان حاجی آباد به مدت چهار روز درهفته مدارس شهید شریفی ،شهیدامانی،پروین اعتصامی و زینبیه را رایگان مورد معاینه قرارداده و اعضای شورا نیز هزینه دارو و درمان چهارصد نفر از دانش آموزان این مدارس را تقبل نمودند.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=9641

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.