نماینده ولی فقیه استان هرمزگان گفت: دشمنان نمی‌توانند به وحدت شیعه و سنی در ایران خدشه وارد کنند، مگر اینکه عملکرد خود ما باعث وارد شدن خدشه به این وحدت شود.     به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از خبرگزاری فارس از قشم آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی چهارشنبه شب در نشست ائمه جمعه و جماعات اهل ...

نماینده ولی فقیه استان هرمزگان گفت: دشمنان نمی‌توانند به وحدت شیعه و سنی در ایران خدشه وارد کنند، مگر اینکه عملکرد خود ما باعث وارد شدن خدشه به این وحدت شود.

خبرگزاری فارس: دشمنان ‌توانایی‌ ایجاد خدشه در ‌وحدت بین شیعه و سنی را ندارند‌

 

 

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از خبرگزاری فارس از قشم آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی چهارشنبه شب در نشست ائمه جمعه و جماعات اهل تشیع و تسنن شهرستان قشم در سالن الغدیر فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: همان گونه که ارتش و سپاه از مرزهای کشور حفاظت می‌کنند ما روحانیون نیز باید فکر و عقاید و ذهن ملت و مسلمان را در راستای اسلام و معنویت و تعالی و کمال سوق دهیم.

وی افزود: تفاوت اسلام با ادیان دیگر این است که مسلمانان همواره سعی در افزایش بنای مساجد دارند ولی در دیگر ادیان به این امر کمتر اهتمام دارند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با بیان اینکه اسلام همواره در ایران زنده است، بیان داشت: اگر چهره اسلام به صورت صحیح نشان داده شود غرب در پذیرفتن اسلام لحظه‌ای به خود تردید نخواهد داد.

به گفته وی، این در حالی است که در غرب چهره خشن، آدمکش و تروریست چهره‌ای است که از اسلام نشان می‌دهند که در این خصوص برخی از فرقه‌ها از جمله وهابیت و گروهای دیگر به این امر دامن زده‌اند و باید به جهان اعلام کنیم که این افراد از اسلام نیستند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان اضافه کرد: همبستگی و اتحاد شیعه و سنی رمز موفقیت مسلمان با یکدیگر است که در این راستا روحانیت اهل سنت و اهل تشیع وظیفه‌ای سنگین برای حفظ این وحدت در شهرستان دارند و در این راه باید بسیار هوشیار و مراقب بود.

نعیم‌آبادی تاکید کرد: اگر ما ملت واحده و دور از هیاهوهای سیاسی و جناحی باشیم و در راستای منویات ولی فقیه گام  برداریم، خیلی سریع به اهداف عالیه نظام دست می‌یابیم.

وی ادامه داد: وحدت و یکپارچگی ملت، آمریکا و ابر قدرت‌های دنیا  را مقابل ایران به زانو در آورده است.

امام جمعه بندرعباس تصریح کرد: دشمنان نمی‌توانند به وحدت شیعه و سنی در ایران خدشه وارد کنند، مگر اینکه عملکرد خود ما باعث وارد شدن خدشه به این وحدت شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=9618

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.