رئیس سازمان حج و زیارت از اعلام مرحله دوم اولویت‌های جدید ثبت‌نام در کاروان‌های عمره مفرده خبر داد و گفت: بر این اساس، استان‌ها می‌توانند با توجه به ظرفیت خالی کاروان‌های خود تا اولویت ۴۰۰ بانک ملت را فراخوان کنند.     به گزارش  پیارم حاجی آباد به نقل از خبرگزاری فارس، سعید اوحدی گفت: نام‌نویسی ...

رئیس سازمان حج و زیارت از اعلام مرحله دوم اولویت‌های جدید ثبت‌نام در کاروان‌های عمره مفرده خبر داد و گفت: بر این اساس، استان‌ها می‌توانند با توجه به ظرفیت خالی کاروان‌های خود تا اولویت ۴۰۰ بانک ملت را فراخوان کنند.

خبرگزاری فارس: مرحله دوم اولویت‌های جدید عمره اعلام شد/ ثبت‌نام تا اولویت ۴۰۰

 

 

به گزارش  پیارم حاجی آباد به نقل از خبرگزاری فارس، سعید اوحدی گفت: نام‌نویسی در کاروان‌های عمره امسال از ۶ آذر ماه با اولویت‌های یک تا ۳۰۰ بانک ملت که در ثبت نام عمومی سال ۸۷ شرکت کرده‌اند و دارندگان قبوض قدیمی بانک ملی تا تاریخ پنجم فروردین ماه سال ۸۶ آغاز شد.

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، اضافه کرد: به دلیل تکمیل نشدن ظرفیت برخی کاروان‌ها، در مرحله نخست به استان‌ها اجازه داده شد بر اساس ظرفیت خالی کاروان‌های خود حداکثر تا اولویت ۳۳۰ ثبت‌نام شوند.

اوحدی یا یادآوری اینکه ظرفیت کاروان‌های بسیاری از استان‌ها تکمیل شده است، گفت: ظرفیت کاروان‌های تعدادی از استان‌ها خالی است که به آنها اجازه داده شد تا اولویت ۴۰۰ بانک ملت(مرحله دوم) ثبت نام کنند.

رئیس سازمان حج و زیارت افزود: مردم از طریق جراید و رسانه‌های استانی و اداره کل حج و زیارت استان مربوطه می‌توانند از اولویت‌های جدید استان خود مطلع شوند.

به گفته اوحدی در مجموع تا کنون ظرفیت ۷۵ درصد کاروان‌های عمره امسال تکمیل شده و روند ثبت نام در کاروان‌ها بسیار روان است.

وی افزود: مرحله دوم اعزام‌های عمره مفرده که از فروردین ماه سال آینده آغاز می‌شود، با فراخوان اولویت‌های ۴۰۰ به بالا آغاز خواهد شد.

طبق اعلام رئیس سازمان حج و زیارت، ۸۵۰ هزار زائر ایرانی در قالب بیش از پنج هزار کاروان به زیارت خانه خدا در عمره امسال مشرف می‌شوند.هزینه سفر به عمره مفرده امسال نسبت به سال گذشته ۱۵ درصد کاهش یافته و حداقل و حداکثر هزینه سفر به عمره مفرده ۹۳-۹۲، به ترتیب یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تا دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=9607

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.