معاونت پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد گفت: مسابقات فرهنگی وهنری مرحله منطقه ای به صورت حرفه ای راه رابرای موفقیت درمراحل بعدی هموار می کند. جلال علیمحمدی در گفتگو با خبرنگار پیارم بیان داشت: مسابقات فرهنگی و هنری که همه ساله برگزار می شود در واقع یک نظارت بر ...

معاونت پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد گفت: مسابقات فرهنگی وهنری مرحله منطقه ای به صورت حرفه ای راه رابرای موفقیت درمراحل بعدی هموار می کند.

جلال علیمحمدی در گفتگو با خبرنگار پیارم بیان داشت: مسابقات فرهنگی و هنری که همه ساله برگزار می شود در واقع یک نظارت بر عملکرد و فعالیت معاونین و مربیان پرورشی مدارس است.

جلال علی محمدی بیان داشت: یکی از راههای موفقیت وکسب رتبه های خوب در مسابقات فرهنگی و هنری شناسایی دانش آموزان مستعد هر رشته می باشد.

وی افزود : برگزاری این مسابقات در مرحله منطقه ای در صورتی که به شکل کاملا حرفه ای برگزار شود راه را برای موفقیت و کسب رتبه های برتر درمراحل بعدی هموارتر خواهدکرد.

معاونت پرورشی و تندرستی از معاونین و مربیان پرورشی خواست: تشویق دانش آموزان شرکت کننده در این مسابقات ،با هدف حضور گسترده دانش آموزان را مد نظر قرار دهند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=9583

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.