رئیس زندان حاجی آباد گفت: خانواده زندانیان نیازمند از اقشار آسیب پذیر جامعه هستند و باید از همه ظرفیت ها برای رفع مشکلات آنان استفاده کرد. خانواده زندانیان از اقشار آسیب پذیر جامعه هستند. به گزارش پیارم، ˈمحمود بهرامیˈ روز سه شنبه در نشست انجمن حمایت از خانواده زندانیان شهرستان با بیان اینکه خانواده زندانیان ...

رئیس زندان حاجی آباد گفت: خانواده زندانیان نیازمند از اقشار آسیب پذیر جامعه هستند و باید از همه ظرفیت ها برای رفع مشکلات آنان استفاده کرد.

خانواده زندانیان از اقشار آسیب پذیر جامعه هستند.

به گزارش پیارم، ˈمحمود بهرامیˈ روز سه شنبه در نشست انجمن حمایت از خانواده زندانیان شهرستان با بیان اینکه خانواده زندانیان در معرض آسیب های فراوانی هستند، افزود: حمایت از آنها موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود و باید با ارائه راهکارها و برنامه ریزی مناسب خدمت دهی به این خانواده ها را هدفمند کرد.

وی خواستار تلاش بیشتر برای افزایش درآمد خانواده زندانیان نیازمند شد و اظهارکرد: توانمند کردن خانواده زندانیان یکی از رسالت های انجمن هاست که باید این مهم در اولویت برنامه ها قرار گیرد.

اسدی مدیرعامل انجمن حمایت از خانواده زندانیان حاجی آباد نیز با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ خانواده تحت پوشش این مرکز هستند، گفت: پرداخت مستمری، تامین هزینه ازدواج و جهیزیه، کمک هزینه آموزشی، بهداشتی و درمانی بخشی از خدمات این انجمن به خانواده زندانیان نیازمند است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=9570

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.