معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان حضور مردم در انتخابات و ساختن حماسه سیاسی، بر اساس هدایت‌های مقام معظم رهبری را چهره دیگری از عظمت مردم و اراده مردم ایران خواند و گفت: دنیا امروز شکوه و عظمت مردم ایران را بهتر لمس کرده است.     به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، گل‌محمد ...

معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان حضور مردم در انتخابات و ساختن حماسه سیاسی، بر اساس هدایت‌های مقام معظم رهبری را چهره دیگری از عظمت مردم و اراده مردم ایران خواند و گفت: دنیا امروز شکوه و عظمت مردم ایران را بهتر لمس کرده است.

خبرگزاری فارس: دنیا امروز شکوه و عظمت مردم ایران را بهتر لمس کرده است

 

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، گل‌محمد بامری ظهر امروز طی نشستی اظهار داشت: ایران و ۱+۵ هفته گذشته پس از چند ماه مذاکره توانستند به چارچوبی برای همکاری در راستای رفع‌ هم‌زمان نگرانی‌ها درباره برنامه هسته‌‌ای و نیز برچیدن تحریم‌های بین‌المللی و یک‌جانبه علیه ایران دست یابند که بی‌شک برنده این جریانات کسی جز ملت شریف ایران نیست.

وی ایجاد شکاف در تحریم‌ها و توقف فشار روانی ناشی از تحریم‌ها، بهبود امنیت داخلی کشور، متوقف شدن روند افزایشی تحریم‌های جدید و ایجاد چهره‌ای روشن‌تری از ایران برای جهانیان را از اهم دستاوردهای توافق ژنو ۳ برشمرد و افزود: این توافق به ملت ایران فرصت می‌دهد استعدادها و توانایی خود را بهتر و راحت‌تر در عرصه‌های جهانی عرضه نمایند.

بامری  دیپلماسی به کار گرفته شده در دولت یازدهم را بهترین رویکرد برای مقابله با دشمنان خارجی، ناکامی غاصب، پیشرفت و توسعه در عرصه‌های بین‌المللی و همچنین نشان دادن سیمای واقعی و مقتدر جمهوری اسلامی ایران به جهانیان خواند و افزود: فضای بین‌المللی نسبت به گذشته، فضای آرام‌تر و کم التهاب‌تری شده است که این مهم مقدمه‌ تعامل سازنده و دو سویه با جهان را به ارمغان آورده است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان حضور مردم در انتخابات و ساختن حماسه سیاسی، بر اساس هدایت‌های مقام معظم رهبری را چهره دیگری از عظمت مردم و اراده مردم ایران خواند و تصریح کرد: دنیا امروز شکوه و عظمت مردم ایران را بهتر لمس کرده است.

وی با اشاره به سیاه نمایی‌های اخیر نتانیاهو و تلاش سناتورهای آمریکایی تحت نفوذ لابی‌های صهیونیستی برای به بن‌بست رساندن مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵ گفت: آنها هم بهتر است اقتدار و توافق هسته‌ای ایران را بپذیرند پیش از آن که مجبور به پذیرش آن شوند.

بامری در پایان عایدات تفاهمنامه ژنو را به تمام ملت ایران، مقام معظم رهبری و به ویژه دولت یازدهم و تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران تبریک گفت و این توافقنامه را گامی بزرگ و لازم در ارتقای جایگاه ایران اسلامی در جوامع بین‌المللی خواند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=9526

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.