امام جمعه شهرستان خلخال گفت: گسترش فرهنگ ناب اسلامی و دینی با تکیه بر اصول و مبانی ارزشی مطالبه و خواست به حق افراد جامعه و نیازی فوری است.     به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، حجت‌الاسلام امیر رشتبری عصر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خلخال اظهار داشت: ...

امام جمعه شهرستان خلخال گفت: گسترش فرهنگ ناب اسلامی و دینی با تکیه بر اصول و مبانی ارزشی مطالبه و خواست به حق افراد جامعه و نیازی فوری است.

خبرگزاری فارس: گسترش فرهنگ اسلامی نیاز فوری جامعه است

 

 

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، حجت‌الاسلام امیر رشتبری عصر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خلخال اظهار داشت: همه کسانی که به عنوان مسئول در نظام جمهوری اسلامی خدمت می‌کنند در حیطه مسئولیت خود نسبت به حل مشکلات مردم مسئول هستند.

وی تصریح کرد: صدا و سیما نقش ارزنده‌ای در انتقال فرهنگ و معارف دینی بر عهده دارد که انتظار می‌رود این روند همچنان ادامه یابد.

رشتبری با اشاره به حجم فعالیت‌های صدا و سیمای اردبیل خاطرنشان کرد: کارهای خوبی در ابعاد مختلف در صدا و سیمای مرکز استان انجام شده و مردم شهرستان خلخال انتظار بیشتری از صدا و سیما دارند چرا که این شهرستان توانمندی‌های فراوانی در حوزه‌های مختلف دارد که باید معرفی شوند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان خلخال اضافه کرد: کیفیت برنامه‌ها و ارتقا سطح علمی برنامه‌های تولیدی می‌تواند نقش اساسی در جلب رضایت مردمی به همراه داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در ادامه مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل رسانه را رسانه مردمی خواند و گفت: گسترش فرهنگ دینی در کنار خدمت‌رسانی به مردم از اصلی‌ترین وظایف صدا و سیمای مرکز اردبیل است و این مرکز تلاش خود را در راستای رضایتمندی مردم به کار گرفته است.

عبدالله مددی در ادامه سخنان خود افزود: اکنون که سیمای مرکز استان قابل دریافت در تمام کشورها و دنیاست، تلاش شده تولید برنامه‌ها در راستای دین، امیدبخشی، اخلاق و آگاهی‌بخشی به مردم انجام گیرد.

وی تصریح کرد: در آینده نزدیک پخش دیجیتال برنامه‌ها در شهرهای هشتجین و کلور شروع می‌شود.

در ادامه این جلسه محمدی فرماندار خلخال نیز در سخنانی خاطرنشان کرد: صدا و سیما با توانمندی‌های موجود و هم‌افزایی می‌تواند ظرفیت‌های فرهنگی، علمی و تاریخی شهرستان‌ها را در قالب برنامه تولید کند و شهرستان خلخال در جذب استان اردبیل به دلیل وجود قومیت‌های مختلف زبانی از جمله تات‌ها و کردها بستر مناسبی برای تولید برنامه‌های مختلف با آداب و رسوم متنوع و سبک زندگی است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=9450

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.