استاندار جدید هرمزگان با بیان اینکه روحانی از انتخاب وی برای این سمت ابراز خرسندی کرده است، گفت: خوزستان و هرمزگان در حوزه‌های مختلف تشابهات زیادی دارند.     به گزارش پیارم به نقل از فارس ,جاسم جادری امروز در گفت‌وگو  در بندرعباس در پاسخ به سئوالی پیرامون نحوه انتخابش برای سمت استانداری هرمزگان، اظهار ...

استاندار جدید هرمزگان با بیان اینکه روحانی از انتخاب وی برای این سمت ابراز خرسندی کرده است، گفت: خوزستان و هرمزگان در حوزه‌های مختلف تشابهات زیادی دارند.

خبرگزاری فارس: شناخت خوبی از هرمزگان دارم / تشابهات خوزستان و هرمزگان زیاد است

 

 

به گزارش پیارم به نقل از فارس ,جاسم جادری امروز در گفت‌وگو  در بندرعباس در پاسخ به سئوالی پیرامون نحوه انتخابش برای سمت استانداری هرمزگان، اظهار داشت: از حدود سه الی چهار روز قبل از تاسوعا، به وزارت کشور دعوت شدم و در آنجا گفته شد که نظر دکتر روحانی و وزارت کشور بر این است، که شما به هرمزگان بروید.

وی ادامه داد: از آنجایی که هرمزگان و توانمندی‌‌ها و ظرفیت‌های این استان را خوب می‌شناسم و تشابهات این استان در بسیاری از حوزه‌ها با استان خوزستان زیاد است، احساس کردم که می‌توانم به توسعه هرمزگان و پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید در این استان کمک کنم.

استاندار جدید هرمزگان با اشاره به تجربیات مدیریتیشی در استان خوزستان، اضافه کرد: هرمزگان در بعد استراتژیکی، تجاری، صنعتی، بندری و اقتصادی تشابهات زیادی با خوزستان دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه رئیس جمهوری بر شکوفایی هرمزگان در دیدار با بنده تاکید وافری داشته است، افزود: دکتر روحانی با توجه به شناختی که از بنده دارد بابت این انتصاب ابراز خرسندی کرد.

جادری در پایان اظهار امیدواری کرد با کمک مردم هرمزگان و توجهی که در دولت به این استان معطوف است، زمینه شکوفایی هرمزگان بیش از پیش رقم بخورد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=9333

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.