گمرک ایران در بخشنامه‌ای تاکید کرد با توجه به احتمال سوء استفاده از پلمب روی دریچه های محفظه تانکرهای حامل فرآورده های مایع نفت و گاز صادراتی، از الصاق صحیح پلمب‌ها اطمینان حاصل کنند. به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از گمرک ایران حسن علی دوستی مدیرکل دفتر صادراتی ...

گمرک ایران در بخشنامه‌ای تاکید کرد با توجه به احتمال سوء استفاده از پلمب روی دریچه های محفظه تانکرهای حامل فرآورده های مایع نفت و گاز صادراتی، از الصاق صحیح پلمب‌ها اطمینان حاصل کنند.

خبرگزاری فارس: جلوگیری از سوء استفاده تانکر‌های حامل فرآورده‌های مایع صادراتی


به گزارش
پیارم حاجی آباد به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از گمرک ایران حسن علی دوستی مدیرکل دفتر صادراتی طی بخشنامه‌ای اعلام کرد: پیرو بخشنامه شماره ۶۷۸۱/۹۲/۱۰- ۲۴/۱/۹۲ موضوع الزام به الصاق پلمب بر روی دریچه های محفظه تانکرهای حامل فرآورده های مایع نفت و گاز صادراتی بدینوسیله اعلام میدارد با عنایت به گزارشات واصله از برخی گمرکات اجرایی بعضا «نحوه الصاق پلمبها به دریچه های موجود بر روی محفظه حمل بار» موجب بسته شدن دریچه های مذکور به صورت کامل نمی گردد و امکان دسترسی و سوءاستفاده متخلفین را فراهم آورده است.

لذا خواهشمند است دستور فرمائید در زمان انجام تشریفات صادرات محموله های مزبور ضمن رعایت مفاد بخشنامه پیروی مذکور نسبت به الصاق صحیح پلمب ها و اطمینان از عدم دسترسی و دخل و تصرف در محموله موجود در محفظه دقت لازم بعمل آید.

بدیهی است هرگونه عواقب ناشی از عدم اجرای صحیح بخشنامه ها، بر عهده مدیران محترم گمرکات اجرایی مربوطه خواهد بود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=9284

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.