یحیی گل‌محمدی پس از جلسه‌ای با مسئولان باشگاه نفت از این تیم جدا شد. Tweet   به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس، اختلاف‌نظر بین مسئولان باشگاه نفت و یحیی گل‌محمدی در نیم‌فصل اول چندین بار دیده شده است. از همین رو این اختلاف‌نظر این روزها بالا گرفت تا حدی که گل‌محمدی در جلسه‌ای با مسئولان ...

یحیی گل‌محمدی پس از جلسه‌ای با مسئولان باشگاه نفت از این تیم جدا شد.

خبرگزاری فارس: گل‌محمدی از مربیگری نفت کناره‌گیری کرد

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس، اختلاف‌نظر بین مسئولان باشگاه نفت و یحیی گل‌محمدی در نیم‌فصل اول چندین بار دیده شده است. از همین رو این اختلاف‌نظر این روزها بالا گرفت تا حدی که گل‌محمدی در جلسه‌ای با مسئولان باشگاه نفت شرکت کرد و با توجه به مسائلی که در این جلسه پیش آمد از مربیگری نفت تهران رسما کناره‌گیری کرد.

دلیل اصلی این کناره‌گیری هنوز نامشخص است،‌ اما گفته می‌شود دلیل این کناره‌گیری اختلاف‌نظر بر سر انتقال سوشا مکانی به فولاد و رضا نوروزی است. مسئولان نفت تاکید زیادی داشتند تا گل‌محمدی باید از مکانی و رضا نوروزی در ترکیب اصلی تیمش در نیم‌فصل دوم استفاده کند اما او اعلام کرده طبق سیاست‌های خودش و کادر فنی ترکیبش را می‌چیند.

گفتنی است خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس بارها با یحیی گل‌محمدی در این باره تماس گرفت که او از هرگونه پاسخگویی خودداری کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=9260

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.