سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: توافقی که حقوق هسته‌ای و منویات مقام معظم رهبری را به رسمیت نشناسد قابل قبول نیست.     به گزارش پیارم به نقل از فارس ,صفر نعیمی امروز در گفت‌وگو در آستارا درباره کارشکنی‌های وزیر امور خارجه فرانسه در مذاکرات ۱+۵ اظهار داشت: رژیم اشغالگر قدس و فرانسه هر قدر ...

سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: توافقی که حقوق هسته‌ای و منویات مقام معظم رهبری را به رسمیت نشناسد قابل قبول نیست.

خبرگزاری فارس: توافقی که حقوق هسته‌ای ایران را به رسمیت نشناسد قابل قبول نیست

 

 

به گزارش پیارم به نقل از فارس ,صفر نعیمی امروز در گفت‌وگو در آستارا درباره کارشکنی‌های وزیر امور خارجه فرانسه در مذاکرات ۱+۵ اظهار داشت: رژیم اشغالگر قدس و فرانسه هر قدر تلاش کنند نمی‌توانند واقعیت را تغییر دهند.

وی افزود: طبق عرف غرب، کدخدایی غربی‌ها به‌عهده آمریکا بود و موجب تعجب است که این بار فرانسه بازیچه دست رژیم اشغالگر قدس شده و به نظر می‌آید این سناریوی دیگری از طرف مخالفان توافق با ایران در غرب است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره نتیجه توافق با غرب گفت: توافقی که حقوق هسته‌ای مسلم ایران و منویات مقام معظم رهبری را به رسمیت نشناسد قابل قبول نیست.

نعیمی به انتصاب یک فرد وابسته به نهضت آزادی در روزنامه وابسته به دولت و سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد و متذکر شد: حضور افراد با سابقه حمایت از فتنه و نهضت آزادی و دارای دیدگاه‌های خاص در دولت اعتدال و سازمان‌های وابسته قابل توجیه و قبول نیست.

سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: انتصاب افراد معلوم‌الحال به فتنه و دیگر افراد مسئله‌دار قابل قبول نیست و نمایندگان مجلس به عنوان وکیل مردم ایران پیگیر سرسخت موضوع هستند و اینگونه انتصاب‌ها قابل قبول نیست.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=9229

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.