بنابر آخرین اطلاعات دولت آمریکا، شمار شهروندان آمریکایی که در فقر زندگی می‌کنند، نسبت به سال گذشته بدون تغییر بوده و هنوز ۱۵درصد جمعیت آمریکا را فقرا تشکیل می‌دهند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی پیارم، فارس به نقل از اسپا، بنابر آخرین اطلاعات دولت آمریکا، شمار شهروندان آمریکایی که در فقر زندگی می‌کنند نسبت به ...

بنابر آخرین اطلاعات دولت آمریکا، شمار شهروندان آمریکایی که در فقر زندگی می‌کنند، نسبت به سال گذشته بدون تغییر بوده و هنوز ۱۵درصد جمعیت آمریکا را فقرا تشکیل می‌دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی پیارم، فارس به نقل از اسپا، بنابر آخرین اطلاعات دولت آمریکا، شمار شهروندان آمریکایی که در فقر زندگی می‌کنند نسبت به سال گذشته بدون تغییر بوده و هنوز ۱۵ درصد جمعیت آمریکا را فقرا تشکیل می‌دهند.

اداره آمار در گزارش سالانه خود اعلام کرد: حدود ۴۶٫۵ میلیون نفر یا به عبارتی دیگر بیش از یک هفتم جمعیت ایالات متحده سال گذشته زیر خط فقر زندگی کرده‌اند.

این آمار تغییر اندکی را نسبت به سال ۲۰۱۱ به میزان ۴۶٫۲ میلیون نفر نشان می‌دهد.

این آمار همچنین نشان دهنده این است که ایالات متحده برای ششمین سال متوالی است که در بهبود نرخ فقر شکست خورده است و دراین میان  سطوح پایدار و بالای بیکاری که به طور میانگین به ۸٫۱ درصد در سال ۲۰۱۲ رسید، صدمه‌ای اساسی به فرآیند بهبود نرخ فقر آمریکا وارد کرده است.

داده‌های آماری می‌افزایند، میانگین درآمد خانوار در سال ۲۰۱۲ معادل ۵۱ هزار دلار بوده است و این آمار نیز نسبت به سال گذشته تغییر نکرده است.

همچنین سهم آمریکایی‌های بون پوشش بیمه ای به عنوان یکی از شاخص های کلیدی رفاه اقتصادی به ۱۵٫۴ درصد در سال گذشته رسید، این در حالی است که سال ۲۰۱۲ این آمار ۱۵٫۷ درصد بوده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=9160

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.