انفجار در پاریس، کاهش محبوبیت اوباما و افزایش ۴۶ درصدی حملات جنسی در ارتش آمریکا از مهم‌ترین تحولات بین المللی امروز ۱۱ آبان ۱۳۹۲ هستند. به گزارش پیارم به نقل از  شبکه اطلاع رسانی دانا، انفجار در پاریس ، کاهش محبوبیت اوباما و افزایش ۴۶ درصدی حملات جنسی در ارتش آمریکا از مهم‌ترین تحولات بین ...

انفجار در پاریس، کاهش محبوبیت اوباما و افزایش ۴۶ درصدی حملات جنسی در ارتش آمریکا از مهم‌ترین تحولات بین المللی امروز ۱۱ آبان ۱۳۹۲ هستند.

به گزارش پیارم به نقل از  شبکه اطلاع رسانی دانا، انفجار در پاریس ، کاهش محبوبیت اوباما و افزایش ۴۶ درصدی حملات جنسی در ارتش آمریکا از مهم‌ترین تحولات بین المللی امروز ۱۱ آبان ۱۳۹۲  هستند.

وزیر دفاع روسیه: تروریسم و گسترش ناتو مهمترین تهدیدات برای روسیه هستند

وزیر دفاع روسیه تروریسم بین‌المللی و نزدیک شدن مرزهای ناتو به این کشور را بزرگترین خطراتی دانست که در حال حاضر امنیت روسیه را در معرض خطر قرار داده است.

به گزارش خبرگزاری «نووستی»، “سرگئی شایگو” وزیر دفاع روسیه امروز اعلام کرد که مهمترین خطری که در حال حاضر روسیه را تهدید میکنند، تروریسم بین المللی است.

انفجار در پاریس

انفجار در یک سالن کنسرت مهم پاریس، باعث زخمی شدن پانزده نفر شده است. حال پنج تن از آنها وخیم گزارش شده است.

انفجار بدلیل اتصال برق در دستگاههای الکترونیکی روی سن بوجود آمده است.

اردوغان:‌ اتحادیه اروپا نباید درباره عضویت ترکیه مردد باشد

رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه در کنفرانسی در ورشو با اشاره به اینکه شمار شهروندان ترکیه که در کشورهای اروپایی زندگی می کنند به ۶ میلیون نفر نزدیک شده است ، گفت : در واقع ترکیه با توجه به اقتضای شرایط جغرافیایی و تاریخی به لحاظ سیاسی ، اقتصادی و امنیتی به اتحادیه اروپا ملحق شده است.

اردوغان گفت : اتحادیه اروپا باید این موضوع را نشان دهد که ترکیه را به علت اینکه کشوری اسلامی است ، کنار نگذاشته است.

افزایش فقر در میان کودکان آلمانی

با وجودی که آلمان یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است ، بسیاری از کودکانش در فقر زندگی می کنند.  یونیسف در گزارشی با تایید این مسئله گفت حدود ده درصد دختران و پسران آلمانی در خانواده هایی زندگی می کنند که درآمد آنها زیر خطر فقر است.

کریستین اشنایدر مدیر اجرایی یونیسف در آلمان گفت : باعث تاسف است که آلمان قادر نیست اوضاع مادی کودکان و نوجوانان خود را بهبود ببخشد.

یونسکو حق رای دادن آمریکا را به حال تعلیق در آورد

یونسکو حق رای دادن آمریکا را در آن سازمان به حال تعلیق در آورده است.این اقدام پس از آن صورت گرفت که آمریکا درمهلت مقرر، تعهدات مالی خود به این نهاد بین المللی را ایفاء نکرد.

دولت آمریکا در سال ۲۰۱۱ پس از آن که یونسکو عضویت دولت فلسطینی را در آن سازمان پذیرفت، بخشی از تعهدات مالی خود را به یونسکو لغو کرد.

عضویت کامل دولت فلسطینی در سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد با اکثریت قابل توجه آرا دولتهای عضو این سازمان صورت گرفت.

افزایش ۴۶ درصدی حملات جنسی در ارتش آمریکا

روزنامه واشنگتن تایمز نوشت وزارت دفاع آمریکا از افزایش چهل و شش درصدی حملات جنسی در ارتش این کشور خبر داد. پنتاگون در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد تعداد حملات جنسی گزارش شده در ارتش آمریکا شاهد افزایش دو رقمی طی سال گذشته بوده، اما پنتاگون مدعی است بخش اعظم این افزایش چهل و شش درصدی را می توان به «اعتماد قربانیان به نظام واکنش» نسبت داد.

سیا سالانه ده میلیون دلار برای خرید شنود مکالمات تلفنی هزینه می‌کند

سازمان جاسوسی آمریکا ( سیا ) بر اساس قراردادی سالانه ده میلیون دلار به شرکت AT ampersand T ، بزرگترین شرکت مخابراتی این کشور پرداخت می کند تا به اطلاعات مکالمات تلفنی افراد مظنون به فعالیت های تروریستی دست یابد.

کاهش شدید حمایت شهروندان آمریکایی از عملکرد اوباما

نظرسنجی جدید موسسه پیو نشان می دهد که میزان حمایت آمریکایی ها از عملکرد اوباما به چهل و یک درصد رسیده و به میزان چهارده درصد نسبت به دسامبر سال گذشته کاهش یافته است. در مقابل پنجاه و سه درصد آمریکایی ها عملکرد رئیس جمهور خود را تایید نمی کنند.

جورج بوش رئیس جمهور سابق آمریکا نیز یک سال پس از آغاز دومین دوره حکومتش وضع مشابهی داشت و تنها مورد تایید سی و شش درصد شهروندان بود، در حالی که در دسامبر سال دو هزار و چهار این رقم به چهل و هشت درصد می رسید.

سالمندان آمریکایی از غذای سگ و گربه تغذیه می‌کنند

به گزارش شبکه تلویزیونی WBOC16 آمریکا، سالمندان ساکن ایالت مریلند آمریکا می‌گویند غذا نیازی است که بسیاری از آنان استطاعت تامین آن را ندارند.

برخی کهنسالان شهر کنت در ایالت مریلند، برای اندوختن اندکی پس انداز مجبور به خوردن غدای حیوانات خانگی هستند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=9143

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.